“Polecam”
Caffe Sissi — recenzja

Caffe Sissi
Nr 1 wśród 3 Desery (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 15 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak najbardziej polecam
Miła obsługa,pyszne jedzonko,klimatyczne miejsce Jestem na takk!!!Napewnotam wrócę

Dziękujemy, Patrycja D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian G, Właściciel, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 16 marca 2018

Dziękuje za miłą recenzję :)

Zrecenzowano 15 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kawiarnia w Kudowie Zdrój i okolicy, a do tego te desery coś niesamowitego Gorąco Polecam.

Dziękujemy, Arkadiusz K

Dziękuje bardzo za miłą recenzję :)

Zrecenzowano 14 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody ever :) i kawa moja milosc miła atmosfera,super klimat :) Caffe Sissi znajduje się w malowniczym parku,gdzie masz mozliwosc zjedzenia swojego deserku na zewnatrz :)

Dziękujemy, Ewa S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian G, Właściciel, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 15 marca 2018

Dziękujemy za miłe słowa :)

Zrecenzowano 12 marca 2018

Petarda!! Najlepsze desery chciało by się spróbować wszystkiego na raz. Rodzinna kawiarnia, w którą jest wkładane wielkie serce i zaangażowanie do spełnienia potrzeb klientów. Polecam!

Dziękujemy, Joanna C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian G, Kierownik, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 14 marca 2018

Dziękujemy! :)

Zrecenzowano 12 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Dziękuję za miłą obsługę i pyszny deser. Miejsce idealne dla par jak i dla rodzin. Polecam każdemu to miejsce!!!

Dziękujemy, kedewa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Damian G, Właściciel, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 14 marca 2018

Dziękujemy ślicznie za recenzje :)

Caffe Sissi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Caffe Sissi? Podziel się wrażeniami!