Kudowa Zdrój

“Niebo w gębie ”
Magnolia Kawiarnia — recenzja

Magnolia Kawiarnia

Super miejsce na poobiedni deser czy chwile odpoczynku po wyprawach górskich. Bardzo smacznie, klimatycznie. Gofry inne niz wszedzie, ciasta i torty rewelacja! Podczas kilkudniowego pobytu w Kudowie codziennie odwiedzaliśmy to miejsce i bardzo wszystkim polecamy! Duzy plus za kacik dla dzieci!

Dziękujemy, gabryska88

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zacząć udanie dzień. Było szybkie śniadanie, 60km podróży i pierwsze co zobaczyliśmy była Magnolia. Oczy przyciągnął ogródek i szyld kręcone lody naturalne. W środku stoliki, kanapy, krzesła utrzymane w przyjemnej jasnej pastelowe tonacji. Chłodziarka z ciastami dobrze wyeksponowana. Miła obsługa, grzechem byłoby nie ulec pokusie. W ruch poszły zmysły smaku, wzroku i szeroko rozumianej estetyki.
Zaczynamy; kawa smaczna szczególnie cappuccino i biała.
Beza pavlowa - kwintesencja lekkości, słodyczy i nutki kwasowości. Ta kompilacja zakrzywiła czaso-przestrzeń. Świat zwolnił i można było oddać się przyjemności.
Ciasto kruche z owocami leśnymi, bajka. Wszystko zrównoważone i smaczne.
No i lody kręciołki. Jak podróż w czasie. Za pindraka (5pln) miałem okazję zakosztować smaku dzieciństwa. Śmietanka cudowna lekka przygoda. A smietankowo-truskawkowe zadowolą każdego miłośnika owocowych przygód. Silne 5.

Dziękujemy, oggivjaoggiv
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Przytulna kawiarenka. Promocja na kawe i ciastko, warto skorzystać. Ciasto bardzo dobre, kawa również. Miła obsługa.

Dziękujemy, Katarzyna O
Zrecenzowano 2 maja 2019

Jak jestem w Kudowie to zawsze wpadam na dobre domowe ciasto i herbatę. Żona na dobra kawę. Gorąco polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Zenon D
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety nie mogę polecić tego miejsca. Porcje lodów niesmaczne i małe, kawa tez nie dobra, a obsługa chyba zmęczona. Nie odczuliśmy klimatu.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, TealStone1

Magnolia Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Magnolia Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!