“Szczerze polecam”

Smażalnia ryb i sklep rybny Impuls
Nr 6 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 5 września 2019

Pyszne jedzenie, rybki przyrządzane profesjonalnie, zupa bardzo dobra, śledź w oleju nie miał sobie równych. Miła i szybka obsługa.

Dziękujemy, katarzynna1

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Pyszna zupa rybna i smażony pstrąg. Przemiła obsługa. Można siedzieć w środku albo na zewnątrz. Polecam.

Dziękujemy, Jakub B
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wiedziona recenzjami już czułam niebo w gębie, ale tylko do momentu pojawienia się zamówionego dania. Stek z halibuta - dwa cieniutkie, suche kawałki ryby o wyglądzie i smaku chipsa nijakiego - porażka, paluszki rybne z frytkami (danie dla dzieci), trzeba
dużej odwagi, aby dać coś takiego dziecku do jedzenia. Nie polecam.

Dziękujemy, Markata63
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy z mężem ochotę na rybę i to było jedno z najlepiej ocenianych i najbliżej położonych miejsc. Bar / sklep na pierwszy rzut oka może nie zachwycać. Trochę staroświecko, okolice baru/kasy mocno zalatujące PRLem, mogłoby być też trochę czyściej. Obsługa przyniosła karty, zamówienie obiadu było przy kasie, obiad przyniosła nam Pani obsługująca, z kolei płatność znów przy kasie. Trochę to pomieszane. Do ryby nie można się przyczepić, smaczna, doprawiona, bez nadmiaru tłuszczu. Szkoda tylko surówki to kupione gotowce. Jeśli ktoś szuka niezłego jedzenia, a nie pięknych wystrojów to może tak zajrzeć

Dziękujemy, Galadriela987
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wraz z sklepem rybnym. Właściciel zna się na rzeczy tj. na rybach. Jedliśmy węgierska zupę rybną - polecam pstrąga i niespodziankę OKONIA . Restauracja godna polecenia.

1  Dziękujemy, 557bogdand

Smażalnia ryb i sklep rybny Impuls — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia ryb i sklep rybny Impuls? Podziel się wrażeniami!