Ustka
Syrenka

Syrenek w świecie wiele i wszystkie niewielkie. Ale ta jest nasza. Poza tym chyba nie tylko facetom... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
U5424VTluisac
Słupsk, Polska
Pomaga.

Pierwsze co zobaczyłam w porcie to Syrenka, przeczytałam tabliczkę dotyczącą spełnienia marzeń i po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
agnieszka19725
Kielce, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić to miejsce i zgodnie z instrukcją by szczęście zostało z nami trzeba złapać syrenkę Ustecką za melony. . Fajne miejsce ba spacery gorąco polecam

Dziękujemy, rados_awc131
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Jedzenie dobre,w restsuracji czysto i miło. Dania dobrze przyprawione, estetycznie podane. Ceny bezszaleństwa. Smacznego

2  Dziękujemy, Baszka14
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Pomnik stoi przy wejściu na molo i trzeba koło niego przejść. Za to molo w porównaniu z innymi portami jest dosyć długie i można na nim pospacerować (jeszcze bezpłatnie)

Dziękujemy, Jerzy D
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Molo usteckie to wspaniała miejscówka do podziwiania zachodów. Warto dać się sfotografować z syrenką, która jest znakiem rozpoznawczym w tej lokalizacji - a potarcie jej świecącego biustu ponoć przynosi szczęście ;)

Dziękujemy, eskulapa
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Postać syreny na początku spaceru falochronem wgłąb morza, to obowiązkowy przystanek na zrobienie pamiątkowej " fotki".

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, eliszkab