Ustka

“Koszmarnie przereklamowana”
Pizzeria AL Dente — recenzja

Pizzeria AL Dente
Nr 10 wśród 66 Restauracje (Ustka)

Knajpka stanowczo przereklamowana. Ciasto w pizzy gliniaste, a dodatki mizernej jakosci i bardzo oszczędnie nakladane. Również makaron, który próbowaliśmy był kiepsciutki. Podobno kilka lat temu była to całkiem przyjemna pizzeria. Cóż, może kiedyś tak bylo...

Dziękujemy, 640tomaszc

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem niemal pewna, że to najlepsza pizza w tym mieście i za to jest czwarta gwiazdka. Jednak poziom pizzy w porównaniu do innych pizzerii odwiedzanych w rodzinnym mieście wypada tak sobie. Można się wybrać, jeśli dzieciaki mają już ryb powyżej uszu. Ale brzegi niemal wszystkie zostawili, nawet ten, który z pizzy zjada głównie brzegi

Dziękujemy, anabelleden
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy pyszne jedzenie do 20 minut ma swoją renomę te miejsce. Ale na minus to mało miejsc jesli ktos to przeboleje to naprawde super miejsce

Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu 3 lata temu i dalej jest tak samo smacznie ! Bez wahania można wziąć każde danie;) wszystko pyszne!! I ceny bardzo przystępne;) szczerze polecam!!

Dziękujemy, Patryk Z
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra, szybka obsługa, pudełko na wynos gratis, ceny przystępne, co prawda nie ma miejsc parkingowych wyznaczonych przez lokal, ale z zaparkowaniem obok nie ma żadnego problemu

Dziękujemy, 916ankab

Pizzeria AL Dente — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria AL Dente? Podziel się wrażeniami!