Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce z widokiem na k
anał portowy. Dobra kawa, ciasta ok, trochę mały wybór piwa. Mewy, wiatr, słońce i gwar portu. Super. Polecam szczerze. Dla par, dla odpoczynku, dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, 994dawidp
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze, bardzo dobra lokalizacja w samym porcie, blisko plaży. Niestety nie ma parkingu przy samym hotelu za czym przemawiają względy techniczne, ale można zaparkować na placyku cało dobo pilnowanym i monitorowanym. Akurat dla mnie tego rodzaju rozwiązanie nie stanowiło większego problemu. Po drugie, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego pokoju, a raczej widokiem z niego. Akurat my wzięliśmy od strony głównego deptaka i byliśmy zadowoleni. Co do narzekań na mewy, pozwolę sobie zostawić to bez komentarza. Po trzecie, sam hotel zasługuje na 5 gwiazdek, tak nie pomyliłem się 5 gwiazdek. Wszędzie czysto, ładnie urządzone pokoje, codziennie sprzątane, często wymieniane ręczniki i pościel, co jest rzadkością nad polskim morzem. Po czwarte śniadania, serwowane są w lokalu obok, ale nie ma to najmniejszego znaczenia dla oceny, albowiem jest w czym wybierać, zawsze wszytko jest świeże no i oczywiście warto wspomnieć o odpowiednim przedziale możliwości iść spożywania. Wszystko przemawia na Tak, tak kolejny raz tu przyjedziemy i życzymy zapału w utrzymaniu tego poziomu usług.

Dziękujemy, lukaszkowalczyk
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019

Pensjonat znajduje się w samym porcie a widok z balkonu przepiękny. Pokoje przestronne, bardzo czyste, piękna nowa łazienka. Przemiła i wyjątkowa obsługa, która dziś jest rzadko spotykana. Pyszne śniadanie w Restauracji Portowej, chociaż brakuje ciemnego pieczywa. Najsłabszy punkt to kawa, której w zasadzie nie ma, bo rozpuszczalny jacobs trudno nazwać kawą. Filiżanki do herbaty to tez lekka przesada. I gdyby to naprawić byłoby idealnie

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Synoja
Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam bulwar portowy w Ustce. A cafe Portobello z widokiem na statki i kutry i mewy jest jak dla mnie cudowny. Kawiarnia bardzo klimatyczna, ładny wystrój. A mewy no jak ptaki taki urok morza.... są krzycza ale to jest ozdoba tego miejsca....

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Damessa
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Rano wrzask mew, balkon zanieczyszczony odchodami mew, okna brudne odchodami mew, przed hotelem nie można usiąść , bo dostaniesz kleksa od przelatujących mew.
Poza tym hotel nowy i czysty z małymi niedociągnięciami ekipy budowlanej. ( umywalka kapiąca, drzwi nieszczelne Itp)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Kamil K