“Polecam, smaczna rybka ”
Zlota Rybka — recenzja

Zlota Rybka
Nr 21 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dwa dorsze, porcje bardzo duże, najedliśmy się wszyscy ( 2+2). Smażalnia wygląda bardzo niepozornie ale warto odwiedzić, ryba świeża, surówki pyszne. Polecam

Dziękujemy, 31ewelinam

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Zamówiliśmy z żoną dwie smażone rybki: ja dorsza ,żona flądrę dla dziecka które nie je ryb były tylko placki ziemniaczane.Placki dobre- nic więcej teraz ryby:dorsz wyśmienity-jeden z najlepszych jakie jadłem, natomiast flądra żony była wysuszona i strasznie nasiąknięta tłuszczem-czyżby powtórnie smażona? Także mamy mieszane uczucia niestety- a znajomi, którzy jeżdżą od lat do Ustki tak bardzo nam polecali to miejsce. Może mieliśmy pecha?

1  Dziękujemy, sisiukris
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rybka bardzo smaczna, podana ze swojskim masłem ziołowym. Czas oczekiwania normalny jak na taki spory ruch w barze. W zimne dni ogródek ogrzewany to świetna sprawa.

Dziękujemy, Daria M
Zrecenzowano 2 października 2018

Zamówienie szybko zrealizowane,poczekajka w formie szprotek jeszcze goracych-super sprawa.Byliśmy z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni z obiadu.Dorsz wyśmienity:))

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jola834
Zrecenzowano 14 września 2018

Trafiłam tam przypadkiem i jestem zachwycona . Nie lubię ryb , a zjadłam CAŁE DWA KAWAŁKI !!! Porcje duże , jedzenie świeże , napoje podane ze świeżo zerwaną miętą , która rośnie w doniczkach w restauracji . Na takie jedzenie warto poczekać . A obsługa przemiła . Na pewno tu wrócimy .
Pozdrawiam cały personel
Turyści z Kielc

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jolanta S

Zlota Rybka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zlota Rybka? Podziel się wrażeniami!