“Polecam, w dowolnej konfiguracji”
Cafe Mistral — recenzja

Cafe Mistral
Nr 1 wśród 1 Desery (Ustka)

Miłe miejsce, na pewno przed sezonem. Dobra kawa, (ponoć, jadła moja towarzyszka) smaczne słodkie i duży wybór krówek usteckich - nadają się na prezent. Nie miałem poczuciem bycia baranem do ostrzyżenia nad morzem.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jerzy M

Zrecenzowano 5 listopada 2018

Duży wybór ciast , ciasteczek , lodów i ogólnie słodkości . Jest też winko . I oczywiście pyszna kawa . Bardzo polecam !! Atmosfera bardzo fajna .

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Dorota D
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Witam.
Dzisiaj chciałbym przedstawić kawiarnię Mistral.
Lokal jest położony blisko portu. W środku ciepło i przytulnie. Można kupić dobre ciasto i sławne krówki usteckie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, _vojtazswis
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne słodkości i najlepsze krówki na świecie, świetna lokalizacja, bardzo miła obsługa. Bez wahania jedno z miejsc które trzeba odwiedzić w Ustce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Artur A
Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa i dobre ciasta. Polecam zajrzeć do tej kawiarni podczas pobytu w Ustce. Dodatkowo można tu spróbować krówki usteckiej

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Midimart

Cafe Mistral — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Mistral? Podziel się wrażeniami!