“Dobre jedzenie w przystępnej cenie”
Strzecha Restauracja — recenzja

Strzecha Restauracja
Nr 17 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam kilka obiadów. Ryby bardzo dobrze przygotowane, nie przesolone. Najlepszy łosoś z pieca, ale dorsz i sandacz też niczego sobie zarówno smażone jak i pieczone. Pierś z grilla również smaczna. Każdy coś dla siebie wybierze. Zupa pomidorowa dla córki super - gęsta, z marchewką i nawet można spotkać mięso. Trochę rosół rozczarował, a halibut po prostu to nie moja bajka. Ceny normalne, do tego dobre regionalne piwo. Polecam szczególnie dla rodzin.

Dziękujemy, miloszf86

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyznam, że jestem dość czepliwy jeśli chodzi o jedzenie. Jeśli jednak szukasz zwykłego schabowego, surówki i ziemniaków to uważam, że jest dobrze. Świeże i smaczne. Do tego piwa w rozsądnej cenie, również takie z lokalnego browaru czyli naturalne. Spokojnie wrócę na takie zwykłe jedzenie. Porcja jak dla mnie wystarczająca, a byłem naprawdę głodny.

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania obiadowe bardzo smaczne, a porcje duże za niewygórowana cenę. Ogródek restauracji z widokiem na port.

Dziękujemy, 793dorotar
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy dorsza i lososia, porcje stosunkowo male do ceny. Warto zwrocic uwage na ceny. Brak glosnika zewnetrznego wiec trzeba caly czas dopytwac sie/sprawdzac ktory jest numer. Obsługa bardzo mila, jedzonko bardzo smaczne. Warto zajrzec

Dziękujemy, rutkowscy
Zrecenzowano 23 lipca 2019

..bowiem wcześniej nieodwiedzana Pod Strzechą okazała się mieć bardzo smaczne ziemniaczki, niezłego sandacza i dobre surówki. Nie 'nacięłam' się absolutnie na nic. W porze obiadowej tłoczno, ale to chyba o czymś świadczy..

Dziękujemy, eskulapa

Strzecha Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Strzecha Restauracja? Podziel się wrażeniami!