Ustka

“tragedia”
Laguna Marine — recenzja

Laguna Marine
Nr 29 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Piękny widok
Opis: W urokliwej Ustce zaledwie 30 metrów od Morza Bałtyckiego w samym centrum Promenady Nadmorskiej mieści się Restauracja Laguna. Niepowtarzalna atmosfera interesujący i oryginalny wystrój wnętrza, bogactwo smaku, przemiła obsługa zadowolą nawet najwybredniejsze gusta. Restauracja posiada trzy sale, wszystkie dla gości niepalących. Sezonowy ogródek oświetlony blaskiem świec stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w pamięci ucztujących. Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie, jednocześnie przykładamy ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Organizujemy przyjęcia weselne, bankiety, imprezy okolicznościowe i kolacje. W naszej karcie przeważają dania kuchni polskiej, ale znajdą tutaj Państwo także potrawy kuchni śródziemnomorskiej i włoskiej, dania Fit i oczywiście mamy specjalne Kid’s menu dla naszych najmłodszych klientów. Zapraszamy do naszej Restauracji zarówno kulinarnych tradycjonalistów jak i poszukiwaczy nowych smaków.
Zrecenzowano 1 września 2019

mysle ze dzisiejszego dnia szef kuchni byl wczorajszy bo odglosy z kuchni byly bardzo nie cenzuralne a dania ktore byly serwowane nie nadawaly sie do podania goscia restalracji ogolnie Tragedia gdzie jest sanepid

1  Dziękujemy, Zbigniew W

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Składniki widać i czuć że nie są najtańszę. Jakościowa kuchnia i widać że kucharz zna się na rzeczy.
Śniadania też macie super

Dziękujemy, diamondhazenl
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie. Krotki czas oczekiwania- ok 15 min. Sandacz z surowka- wybitny. Placki w sosie grzybowym tez dobre. Rosol standardowy. Do tego 2 lemoniady. Za wszystko 80zl. Polecam.

Dziękujemy, natalia p
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite jedzenie, pięknie podane, miła obsługa. Przysmak marynarza - niebo w gebie. Polecam szczerze.

Dziękujemy, mrstatler
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Szybka i miła obsługa. Jedzenie przepyszne!!! W szczególności dorsz z kopytkami i sosem borowikowym oraz tagliatelle z sosem grzybowym i polędwiczki z zielonym pieprzem. Polecamy!!!

Dziękujemy, Wojciech P

Laguna Marine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Laguna Marine? Podziel się wrażeniami!