“Rewelacja”
Laguna Marine — recenzja

Laguna Marine
Nr 29 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Piękny widok
Opis: W urokliwej Ustce zaledwie 30 metrów od Morza Bałtyckiego w samym centrum Promenady Nadmorskiej mieści się Restauracja Laguna. Niepowtarzalna atmosfera interesujący i oryginalny wystrój wnętrza, bogactwo smaku, przemiła obsługa zadowolą nawet najwybredniejsze gusta. Restauracja posiada trzy sale, wszystkie dla gości niepalących. Sezonowy ogródek oświetlony blaskiem świec stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w pamięci ucztujących. Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie, jednocześnie przykładamy ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Organizujemy przyjęcia weselne, bankiety, imprezy okolicznościowe i kolacje. W naszej karcie przeważają dania kuchni polskiej, ale znajdą tutaj Państwo także potrawy kuchni śródziemnomorskiej i włoskiej, dania Fit i oczywiście mamy specjalne Kid’s menu dla naszych najmłodszych klientów. Zapraszamy do naszej Restauracji zarówno kulinarnych tradycjonalistów jak i poszukiwaczy nowych smaków.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie. Krotki czas oczekiwania- ok 15 min. Sandacz z surowka- wybitny. Placki w sosie grzybowym tez dobre. Rosol standardowy. Do tego 2 lemoniady. Za wszystko 80zl. Polecam.

Dziękujemy, natalia p

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite jedzenie, pięknie podane, miła obsługa. Przysmak marynarza - niebo w gebie. Polecam szczerze.

Dziękujemy, mrstatler
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Szybka i miła obsługa. Jedzenie przepyszne!!! W szczególności dorsz z kopytkami i sosem borowikowym oraz tagliatelle z sosem grzybowym i polędwiczki z zielonym pieprzem. Polecamy!!!

Dziękujemy, Wojciech P
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poprawne- to właściwe określenie. Jedzenie jak i obsługa. Daję 3/5 bo w porównaniu do innych odwiedzanych miejsc niestety jest nad czym popracować jeszcze. Zamówiliśmy pizze i tagiatelle. Makaron byl smaczny ale pizza niestety średnia z uwagi na dziwny w smaku ser. Ceny ok w porównaniu z podobnymi do tego lokalów.Może być lepiej, trzymamy kciuki!

Dziękujemy, 731aleksandraz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dagmor U, Kierownik ds. gości, Laguna MarineOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Konstruktywna krytyka służy zmianom, więc dziękujemy za pozostawiony komentarz. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie. Zapraszamy i pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pizzę za każdym razem jak tu się pojawiam, dobre drinki i piwo. Nie ma co pisać miejscówka doskonale broni się sama. Jednyny minus, których świadczy o poziomie to częsty brak wolnych miejsc

Dziękujemy, 86maciejw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dagmor U, Kierownik ds. gości, Laguna MarineOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dziękujemy za pełen miłych słów komentarz. Pozdrawiamy serdecznie :)

Laguna Marine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Laguna Marine? Podziel się wrażeniami!