“magia miejsca i magia smaku”

Herbaciarnia oraz (Nie)Winna Piwniczka
Nr 2 wśród 2 Desery (Ustka)
Zrecenzowano 2 września 2019

Herbaciarnia, do której wchodzi się 'z ulicy' to najpierw zapach a potem smak herbaty, kawy, oyginalnych ciast i.... 'piękny spokój' pomieszany z ciekawością wnętrza (obrazy, bibeloty). Spragnonym chłodu i zaskoczenia polecam (nie)winną piwniczkę i dwie (z wielu) atrakcji: niezwykłą Siekierkęi deser dla dorosłych - szczegóły smakowe na miejscu:) Receptura oryginalna i nie do podrobienia:)W tle jest dyskretna muzyka: jazz, blues i soul. Super miejsce na popołudniowy i wieczorny relaks. Trzeba uważać na schody!

1  Dziękujemy, malgorzata k

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zachwycony wizytą w herbaciarni. Czuć pasje u pracowników i właściciela. Ceny moim zdaniem za niskie. Zasmakowałem w herbacie, kilka kupiłem do domu. Jutro wracam do winiarni.

2  Dziękujemy, kubasadlowski
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Fajny klimat, przepyszny sernik, duża porcja, jest kawa bezkofeinowa (trudno ją znaleźć w innych miejscach), piękne kubki do kupienia (nie tzw. chińszczyzna), duży wybór herbat. I miła pani :)

2  Dziękujemy, iza_o_la
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło jest wrócić do miejsca które się nie zmienia. Pogodna obsługa, i pyszności w lodówce. Niezmiennie polecamy.

2  Dziękujemy, zuzanna87
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Moja kolejna wizyta potwierdziła tylko poprzednie odczucia. Świetna atmosfera i super klimat, a do tego przepyszna kawa oraz super słodkości. Polecam lody na ciepło, które mogą rodzinka zajada z uśmiechem na ustach. Nawet dodatkowe kalorie im nie przeszkadzają :-). Ja osobiście na pożegnanie zawsze kupuję 2-3 paczki herbaty, których wybór jest duży. Dodatkowym plusem była możliwość wejścia z psem, a bonusem przemiła obsługa. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, 308tomaszr

Herbaciarnia oraz (Nie)Winna Piwniczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Herbaciarnia oraz (Nie)Winna Piwniczka? Podziel się wrażeniami!