“Największy wybór herbat i nie tylko w Ustce”

Herbaciarnia oraz (Nie)Winna Piwniczka
Nr 3 wśród 5 Kawa i herbata (Ustka)
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam znużyć się w bezmiarze zapachów herbat. Każdy znajdzie swój smak i zach herbaty. Nawet kawosze będą zadowoleni. Na zimny wieczór polecam „sikierkę”, która na pewno rozgrzeje.

1  Dziękujemy, PrzemoZ71

Zrecenzowano 21 września 2018

Wybór herbat przyprawia o obłęd głowy, ale ciasta powinni zamawiać w lepszej piekarni.
Takie ciasta to już przeżytek z poprzedniej epoki.

Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano 17 września 2018

Herbaciarnie odwiedzamy już kolejny raz podczas pobytu nad morzem. Musimy przyznać iż jest to bardzo fajne, klimatyczne miejsce w Ustce gdzie można napić się wyśmienitej kawy lub herbaty.Wybór w herbatach i kawach jest przeogromny. Każdy na pewno znajdzie tutaj swój smak. Do tego jest wybór w ciastach, które możemy zamówić do kawki lub herbatki.
Niektóre ciasta może są odrobinę za słodkie, ale to tylko nasze subiektywne wrażenie ... wiadomo smaków jest tyle ile ludzi i nie każdemu się dogodzi.
Jeśli chodzi o wygląd lokalu to śmiało można powiedzieć że ma w sobie to "coś" lub trafniej może byłoby nazwać iż ma "duszę". Efekt uzyskany jest dzięki ciekawie dobranym starociom i bibelotom sprzed lat, oraz wiszącym obrazom - które nawet można zakupić. Co prawda ceny obrazów w naszym mniemaniu są trochę abstrakcyjne ... ale trzeba przyznać że nadają wnętrzu tego wyjątkowego klimatu.

Ogólnie miejsce to na stałe zagościło na mapie naszych ulubionych miejsc do których lubimy wracać...

Pozdrawiamy
Monika i Krystian z Wrocławia

1  Dziękujemy, retroklasyk
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Bardzo fajna odmiana biorąz pod uwagę, że Ustka usłana jest lokalami typu fast food i kawiarniami. Tu herbatę można wypić ale i kupić susz do samodzielnego przygotowania. Polecam serdeczne, bardzo miła obsługa. Pani bardzo cierpliwie proponowała rożnego rodzaju herbaty.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano 25 lipca 2018

Będą w Ustce po raz kolejny odwiedziliśmy Herbaciarnię. W lokalu można nie tylko napić się doskonałej herbaty ale i też kawy. Do tego duży wybór wybornych ciast

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, michalprezes

Herbaciarnia oraz (Nie)Winna Piwniczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Herbaciarnia oraz (Nie)Winna Piwniczka? Podziel się wrażeniami!