“Na chwilę wyciszenia”

Herbaciarnia oraz (Nie)Winna Piwniczka
Nr 2 wśród 2 Desery (Ustka)
Zrecenzowano 31 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce. Świetne herbaty, których jest ogromny wybór. Przyjeżdżam z partnerem do Ustki jeszcze przed Świętami i herbaciarnia to obowiązkowy punkt programu na każdy dzień. W tle nie narzucająca się muzyka. Posmakujcie tej atmosfery. Mało jest już takich miejsc. Gratulacje dla właścicieli.

Termin wizyty: grudzień 2016
1  Dziękujemy, Kasiulaa

Zrecenzowano 25 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Świetny wybór herbat, smaczne desery. Kameralne i miłe wnętrze. miejsce dobre na krótką przerwę w zwiedzaniu miasta

Termin wizyty: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, jostj2016
Zrecenzowano 4 grudnia 2016

Znależliśmy dzieki Trip Advisor - jest dużo ostatnio stworzonych i atrakcyjnych knajp w Ustce jednak ta mała i bardzo kameralna herbaciarnia ma wspaniały wystrój dzięki któremu stworzono przytulne klimaty przez właścicieli którzy sami często tam bywają i mile goszczą odwiedzających. Uwaga - mają kuszące eksponowane obrazy Polskich malarzy - kupiliśmy dwa i na pewno nie jesteśmy ani pierwsi ani ostatni którzy skusili się na taki zakup. Szkoda była tylko że skończyła się Darjeeling FTOP która w mojej ocenie jest najbardziej szlachetna z herba i moja ulubiona.

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, IzaandJack
Zrecenzowano 22 listopada 2016

Jakbym mogła zabrałabym wszystkie kombinacje herbat jakie tam się znajdują! Bardzo przyjemne miejsce. Polecam każdemu turyście, który odwiedzi Ustkę!

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Enma K
Zrecenzowano 19 października 2016

Klimat, pasja, profeska, no i oryginalne wszystko, brak podrób Cię zabije:) Dla tych, co biegiem wszystko, to raczej nie ten świat, dal tych "normalnych" jak najbardziej. Co więcej... bądź tam...

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, ziiz91

Herbaciarnia oraz (Nie)Winna Piwniczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Herbaciarnia oraz (Nie)Winna Piwniczka? Podziel się wrażeniami!