Ustka

Hotel jest mocno reklamowany, ceny wysokie więc stwierdziłam, że warto spróbować. Spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Snobistyczna atmosfera udziela się już od wejścia. Dania z karty w kosmicznych cenach, a smakiem nie powalają. Obsługa pracująca tu chyba za karę. Brudne ręczniki i pościel pozostawiana na korytarzach przed pokojem- no nie za te pieniądze. Reasumując: byłam, widziałam, więcej nie wrócę

1  Dziękujemy, Madziazyw

Wizyta z okazji mojej Mamy 75 urodzin. Nocleg w 5* hotelu, zabiegi spa, kolacja w pięknej hotelowej restauracji. Taki był plan. Klapa na całej linii. O ile pokój hotelowy i Centrum Rekreacji były ok - cała reszta zamówionych usług okazała się żenadą i totalną kompromitacją.

Do Spa poszłyśmy obie na umówione i omówione z Paniami zabiegi. Po mnie punktualnie przyszedł masażysta, zostawiłam wiec mamę w Pokoju Relaksu. Po 15 minutach, kiedy nikt po nią nie przyszedł Mama postanowiła sama poszukać kosmetyczki. Kiedy ją w końcu znalazła Pani nie była w niczym zorientowana. Nawet nie była pewna czy wykonując pielęgnacyjny zabieg na twarz powinna zmyć makijaż. Zabieg trwał 35 minut zamiast 50 minut. Pani nawet nie pozwoliła się Mamie zrelaksować ponieważ cały czas namawiała ja na zakup kremów sprzedawanych przy recepcji.

Po Spa udałyśmy się do restauracji Fala na urodzinową kolację. Zamówiliśmy zupy oraz dania główne: sałatkę ze stekiem ktory miał byś średnio/mocno wysmażony i perliczka dla mamy. Danie główne przyszło tylko dla mojej mamy. Czekałam chwile ale poprosiłam aby zaczęła jeść. Danie było zimne a perliczka tak twarda ze nie można było z niej wyciągnąć widelca. Danie oddałyśmy do kuchni. Czekamy następne 45 minut. Kiedy w końcu około 21.30 dostałyśmy kolacje moj steak był prawie surowy a mamy perliczka nie do zjedzenia przy czym jej danie było okrojone o polowe. Zgłosiliśmy to kelnerce która zabrała talerze a my głodne wróciłyśmy do pokoju. Jedyną rekompensatą hotelu za zepsuty urodzinowy wieczór była dodatkowa lampka wina oraz to ze „pozwolili” nam nie płacić za te tragiczne dania główne , których nie dało się jeść.

Poruszyłam ten temat z managerem hotelu która to Pani bardzo przepraszała ale nie była w stanie zaproponować żadnej sensownej rekompensaty za zepsute urodziny oprócz małego rabatu na następny pobyt . Tyle tylko ze następnego pobytu nie będzie bo ani ja ani nikt z mojej rodziny ani znajomych do tego hotelu nie pojedzie. Wymusiłem na tej Pani aby zabieg który kosztował 250 PLN a był zrobiony po łebkach bym zrobiony jeszcze raz. I tyle. Hotel bez klasy, personel z łapanki nie doszkolony, obsługa klienta na poziomie zerowym.

1  Dziękujemy, 963agnieszkav

Jestem bardzo zadowolony z pobytu. Rewelacyjna obsługa chociaż widać, że ciężko pracują nie szczędzą uśmiechu gościom atmosfera przyjemna, recepcja bardzo pomocna widać też że relacje między pracownikami różnych działów są bardzo dobre. Hotel na bardzo wysokim poziomie pokoje dopasowane do potrzeb. Doskonale tak trzymać. Dziękuję za udany pobyt.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, technik182

Hotel jest bardzo duży. Widać to szczególnie po zapełnieniu sal podczas śniadań. Sniadania i kolacje w formie bufetu, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje czyste. Większość balkonów nie jest od siebie przedzielona ścianką przez co brakuje intymności. Takie trochę blokowisko. Niestety uwaga na pokoje z tyłu budynku jak chcesz ciszy to zapomnij. Przez całą dobę chodzą tam urządzenia wentylacyjne. W godzinach 8.00 do 22.00 chodzą głośniej i w pokoju czuć było wibracje. Czyli w pokoju nie posiedzisz.... Skandalem jest płatny parking na którym brakuje miejsc. Uwaga na miejsca pod sosnami. Ich skapujaca żywica miesza się z piachem podczas wiatru i można porysować sobie np szyby. Strefa basenowa i spa na wysokim poziomie. Ogólne za tę cenę spodziewałam się czegoś więcej po 5 gwiazdkowym hotelu. Nie wiem czy chcę tam wrócić. Za dużo ludzi i za głośno.

1  Dziękujemy, 472agnieszkaa
Zrecenzowano: 17 września 2019

Hotel super, zgodny z opisem na internecie, pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie, jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Niestety przez większość pobytu siłownia była wyłączona z użytku o czym nie wiedziałam przed rezerwacją. Również basen pływacki po 2 dniach pobytu został zamknięty, pani manager powiedziała że to ze względu na to że wykryto bakterię, po czym inny pan manager i obsługa basenu zaprzeczali. Niemniej ja już z basenu nie skorzystałam do końca pobytu.
Animacje dla dzieci takie sobie, liczyłam na to że będą trwały choć godzinkę a tu warsztaty mydełek 10 min i koniec. Jedna z atrakcji została odwołana w ostatniej chwili co pokrzyżowało nam plany i zasmuciło dziecko. W zamian została nam zaoferowana 1,5 godz gra w kręgle. Fajna bawialnia dla maluchów.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, AniaM290