Hotel jest bardzo duży. Widać to szczególnie po zapełnieniu sal podczas śniadań. Sniadania i kolacje w formie bufetu, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje czyste. Większość balkonów nie jest od siebie przedzielona ścianką przez co brakuje intymności. Takie trochę blokowisko. Niestety uwaga na pokoje z tyłu budynku jak chcesz ciszy to zapomnij. Przez całą dobę chodzą tam urządzenia wentylacyjne. W godzinach 8.00 do 22.00 chodzą głośniej i w pokoju czuć było wibracje. Czyli w pokoju nie posiedzisz.... Skandalem jest płatny parking na którym brakuje miejsc. Uwaga na miejsca pod sosnami. Ich skapujaca żywica miesza się z piachem podczas wiatru i można porysować sobie np szyby. Strefa basenowa i spa na wysokim poziomie. Ogólne za tę cenę spodziewałam się czegoś więcej po 5 gwiazdkowym hotelu. Nie wiem czy chcę tam wrócić. Za dużo ludzi i za głośno.

1  Dziękujemy, 472agnieszkaa

Hotel super, zgodny z opisem na internecie, pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie, jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Niestety przez większość pobytu siłownia była wyłączona z użytku o czym nie wiedziałam przed rezerwacją. Również basen pływacki po 2 dniach pobytu został zamknięty, pani manager powiedziała że to ze względu na to że wykryto bakterię, po czym inny pan manager i obsługa basenu zaprzeczali. Niemniej ja już z basenu nie skorzystałam do końca pobytu.
Animacje dla dzieci takie sobie, liczyłam na to że będą trwały choć godzinkę a tu warsztaty mydełek 10 min i koniec. Jedna z atrakcji została odwołana w ostatniej chwili co pokrzyżowało nam plany i zasmuciło dziecko. W zamian została nam zaoferowana 1,5 godz gra w kręgle. Fajna bawialnia dla maluchów.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, AniaM290

Hotel jest świetny. Jedzenie pyszne,świeże. Personel nastawione bardzo przyjaźnie do gości. W każdej chwili chcą służyć pomocą. Wszędzie jest czysto. Baseny i strefa SPA wspaniałe. Położenie w Ustce ekstra. Obrotowa kawiarnia na dachu hotelu, w piramidzie, robi wrażenie. Rodzinom z dziećmi polecam dużo rożnych zajęć dla dzieci. Panie animatorki są świetne.

Wskazówka dotycząca pokoi: ja zawsze proszę o pokój z balkonem z widokiem od frontu. Czyli widok na parking.
Dziękujemy, WieslawaC1

hotelu byliśmy na rodzinnych tygodniowych wakacjach. Zajmowaliśmy dwa pokoje na trzecim piętrze. Nasz pokój mniejszy i dość ciemny ( okna i balkon od wewnętrznej strony hotelu)Natomiast rodzice mieli pokój bardziej przestronny od frontowej strony hotelu. Warto przy rezerwacji wspomnieć że chce się pokój z balkonem gdyż nie wszystkie pokoje standard takowy posiadają. Mimo wszystko pokój wystarczający wielkościowo by spędzić w nim wakacje z jednym dzieckiem na dostawce.

Obsługa hotelu profesjonalna i bardzo pomocna. Panie sprzątające zawsze uśmiechnięte. Synek dostał nawet specjalne kosmetyki dla dzieci oraz mały szlafrok i klapki hotelowe. Ilość animacji dla dzieci nawet po sezonie bardzo satysfakcjonująca plus dwie sale zabaw plac zabaw i sala multimedialna. Hotel posiada wiele udogodnień i nawet jeśli pogoda nie dopisuje jest w nim co robić.
Basen solankowy z możliwością wpłynięcia na zewnątrz pomimo słabego widoku na inny ośrodek jest bardzo przyjemnie relaksujący. Saunarium oraz przestrzeń basenowa duża i dość różnorodna. Spa bardzo profesjonalne a Panie tam pracujące cudowne.

Jedzenie smaczne szczególnie sniadania. Na obiadokolacje specjalna sekcja z jedzeniem dla dzieci była miłym zaskoczeniem. Taras na ostatnim piętrze oraz obracająca się kawiarnia z cudownym widokiem zapierała dech w piersiach i jest w stanie wynagrodzić nawet pokoje bez balkonu. Live cooking na dość dobrym poziomie. Jedzenie pyszne i rzadko było się do czego przyczepić.

Tylko jedna kwestia odstawała od poziomu całego hotelu ( pomijając brudna zasłonę w pokoju rodziców) i jest nią "starsza" siwa Pani z obsługi recepcji basenu. Zależało nam na zapisaniu dziecka na prywatne lekcje pływania. Pani od razu nas zniechęcała, " że teraz to ciężko będzie bo się rok szkolny zaczął i ona nie wie czy kogoś chętnego znajdą" była przy tym dość niesympatyczna. Po naszych naciskach podała formularz zgłoszeniowy kazała czekać na kontakt z hotelu. Po dwóch dniach zapytaliśmy wybierając się na basen co z tymi lekcjami ( już inna Pani) powiedziała że zgłoszenia nie ma. Godzinę później okazało się że nasz formularz został rzucony gdzieś w kąt. Druga Pani po znalezieniu formularza załatwiła instruktora w dwie godziny... Pomijając te wpadkę reszta personelu basenowego bardzo zaangażowana i pomimo natłoku pracy bardzo pomocna.
Drinki w hotelowym lobby lepsze niż w klubie hotelowym za rozsądne ceny co bardzo polecam. Ceny za kręgle i bilard były dla nas również miłym zaskoczeniem.
Do plaży dość daleko ale przy ładnej pogodzie 10 min spacerkiem po przyjemnej okolicy to nie tak źle.

Dziękujemy, poraheger

hotel doskonały. Rewelacyjne jedzenie. Dyspozycyjne baseny , oraz plac dla dziecka. Bardzo miła obsługa w recepcji oraz pan sprzątających, polecam każdemu ten hotel. ma bardzo dużo atrakcji, które zadowolą każdego w pochmurne dni.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, martaxxy2019