Przebywaliśmy z żoną w dniach 01-08. września 2019. Otrzymaliśmy zwykły pokój z łazienką i z samodzielnym balkonem. Wielkość pokoju wystarczająca, większy aniżeli w innych hotelach. Łazienka duża. Pomieszczenia codziennie sprzątane z wymianą codzienną ręczników. Schludnie i czysto. Obsługa sprawna. i uprzejma. Mieliśmy zagwarantowane śniadania i obiadokolacje. Jedno i drugie były niesamowicie urozmaicone i smaczne, podawane na zasadzie stołu szwedzkiego. Obsługa kelnerska sprawna i uprzejma. W czasie sezonu może brakować miejsc parkingowych, jednak jak zauważyliśmy obsługa hotelu bardzo stara się, aby każdy mógł swój samochód zaparkować. Na plus dla hotelu bogata baza rekreacyjna z basenami, fitness-clubem i placem zabaw i pokojami zabaw dla dzieci. Czyli dla każdego coś miłego. Nie mieliśmy żadnych problemów i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano: 2 września 2019

Wszystko było by w porządku gdyby nie umiejscowienie pokoju 401 w pobliżu windy którą co dzień we wczesnych godzinach porannych obsługa transportuje wózki na wszystkie piętra robiąc przy tym dużo hałasu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Mariuszch73
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę bardzo dobry, moje top 4 w Polsce wśród których byłem.
Plusy :
- fajny pokój z dużym 50”TV mimo zamównienia STANDARD
- bardzo dobre wyżywienie
- bardzo fajne baseny
- profesjonalna obsługa na recepcji
Minusy: ( długo się zastanawiałem )
- mimo wszystko, odległość do pięknej plaży
- animacje dla dzieci, widziałem wielokrotnie dużo lepsze
- bardzo duża ilość gości na śniadaniu i obiadokolacji- szczyt sezonu, względy spokój na lunchu.

Dziękujemy, marekb230
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

pyszne jedzenie, co ważne także dla ludzi na rozmaitych dietach (indywidualne podejście do gościa), świetna obsługa, czysta plaża z serwisem plażowym (leżaki, ręczniki w cenie) - oddalona od hotelu, publiczna, strzeżona. Przestronne, codziennie sprzątane pokoje. Aquapark z strefą saun.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 188piotrr
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel o bardzo wysokim standardzie, nowoczesny. Mieliśmy całkiem spory pokój z szeroką sofą i 2 pojedynczymi łóżkami. Duża restauracja a w niej bardzo duży wybór dań. Niestety przy takiej powierzchni i ilości osób podczas posiłków jest tam jak w ulu. Bardzo dobra strefa SPA, grota solna w której można zaznać relaksu. Kilka basenów, a najlepiej podobało nam się w solankowym, gdzie jest strefa ciszy i część zewnętrzna. Na samej górze znajduje się 2-poziomowy bar, z przeszklonymi ścianami z widokiem na Ustkę oraz ruchomą podłogą.

Minusem jest parking. Nie jest on może mały, ale będąc w weekend majowy, przy dużym obłożeniu w hotelu mieliśmy problem aby znaleźć wolne miejsce.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 163pawe_