Zrecenzowano: 2 września 2019

Wszystko było by w porządku gdyby nie umiejscowienie pokoju 401 w pobliżu windy którą co dzień we wczesnych godzinach porannych obsługa transportuje wózki na wszystkie piętra robiąc przy tym dużo hałasu.

Dziękujemy, Mariuszch73
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę bardzo dobry, moje top 4 w Polsce wśród których byłem.
Plusy :
- fajny pokój z dużym 50”TV mimo zamównienia STANDARD
- bardzo dobre wyżywienie
- bardzo fajne baseny
- profesjonalna obsługa na recepcji
Minusy: ( długo się zastanawiałem )
- mimo wszystko, odległość do pięknej plaży
- animacje dla dzieci, widziałem wielokrotnie dużo lepsze
- bardzo duża ilość gości na śniadaniu i obiadokolacji- szczyt sezonu, względy spokój na lunchu.

Dziękujemy, marekb230
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

pyszne jedzenie, co ważne także dla ludzi na rozmaitych dietach (indywidualne podejście do gościa), świetna obsługa, czysta plaża z serwisem plażowym (leżaki, ręczniki w cenie) - oddalona od hotelu, publiczna, strzeżona. Przestronne, codziennie sprzątane pokoje. Aquapark z strefą saun.

Dziękujemy, 188piotrr
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel o bardzo wysokim standardzie, nowoczesny. Mieliśmy całkiem spory pokój z szeroką sofą i 2 pojedynczymi łóżkami. Duża restauracja a w niej bardzo duży wybór dań. Niestety przy takiej powierzchni i ilości osób podczas posiłków jest tam jak w ulu. Bardzo dobra strefa SPA, grota solna w której można zaznać relaksu. Kilka basenów, a najlepiej podobało nam się w solankowym, gdzie jest strefa ciszy i część zewnętrzna. Na samej górze znajduje się 2-poziomowy bar, z przeszklonymi ścianami z widokiem na Ustkę oraz ruchomą podłogą.

Minusem jest parking. Nie jest on może mały, ale będąc w weekend majowy, przy dużym obłożeniu w hotelu mieliśmy problem aby znaleźć wolne miejsce.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 163pawe_
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pokoje z dostawką za małe. Mały balkon, bez odgrodzenia od drugiego balkonu . Wypożyczenie sprzętu plażowego bardzo słabe , częsty brak ręczników , mimo zapewnień telefonicznych , że nie trzeba brać swojego wyposażenia na plażę . Na obiado - kolacji brak kawy .

Dziękujemy, alan20062019