Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pokoje z dostawką za małe. Mały balkon, bez odgrodzenia od drugiego balkonu . Wypożyczenie sprzętu plażowego bardzo słabe , częsty brak ręczników , mimo zapewnień telefonicznych , że nie trzeba brać swojego wyposażenia na plażę . Na obiado - kolacji brak kawy .

Dziękujemy, alan20062019
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel jest świetny pod każdym względem, duży i dobrze zorganizowany. Obsługa od parkingu, przez spa i restauracje przesympatyczna i profesjonalna. Bardzo przyjemna strefa basenowa, świetna kawiarnia na dachu. Sniadania bogate i smaczne. Szczerze polecamy!

Dziękujemy, magdaopo2018
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia , wszystko było super obsługa, jedzenie, animacje dla dzieci, basen super , spa wspaniałe wszysyko na wysokim poziomie .pełna rewelka .goraco polecam Napewo będę tam wracać :) :) :)

Dziękujemy, aniamarek22
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Byłam w Grand Lubiczu kilkakrotnie i zawsze wracam z przyjemnością:
Plusy:
- doskonała obsługa
- czyste pokoje i cały hotel (personel dba o wszystko)
- pyszna kuchnia (ogromny wybór dań podczas śniadań, pyszne dania z karty)
- duzy basen
- rewelacyjne spa
Minusy
- zbyt mały parking jak na tak duży hotel

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, RenCz
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bywam w wielu hotelach i raczej jestem zadowolony, ale Hotel Grand Lubicz uważam za świetny pod wieloma względami . Bardzo miła obsługa począwszy od pana na parkingu po serwis sprzątający i obsługę w restauracjach , jedzenie to super uczta dla podniebienia, świetne i pyszne śniadania i rewelacyjne obiadokolacje ,położenie hotelu bardzo dobre bardzo blisko na plażę . Byliśmy bardzo zadowoleni ,żałujemy tylko że byliśmy tak krótko , ale na pewno jeszcze wrócimy. Polecamy wszystkim nawet bardzo wymagającym .

Dziękujemy, JerzyK683