“Cudowne smaki”
Cafe Góra Lodowa — recenzja

Cafe Góra Lodowa
Nr 2 wśród 5 Kawa i herbata (Ustka)

Mega porcje, wspaniały smak. Bardzo miła obsługa, klimatyczne miejsce. Duży wybór zarówno standardowych smaków jak i tych bardziej wymyślnych

Dziękujemy, Madziazyw

Zrecenzowano 9 września 2019

Wszystko doskonałe. Miejsce dla łasuchów. Różnorodne smaki. Lody pyszne o dużej ilości smaków. Jedne z lepszych w Ustce.

Dziękujemy, Mariola S
Zrecenzowano 8 września 2019

Pyszna kawa i duży wybór deserow plus miła obsługa to przepis na sukces. Ciepłe gofry. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór pysznych lodów, polecam pistacjowe ! Ciastka pyszne ale polecam „ brioszkę” pełną jagód a ciasto rozpływa się w ustach ! Dla lubiących dobrą kawę i słodkości - raj !

Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano 1 września 2019

Pierwsze co rzuciło się w oczy, brak kolejki. No tak, brak klimatyzacji, drzwi otwarte, więc to potencjalnych klientów nie zachęca do skorzystania z dosyć bogatej oferty. W tym roku nie polecam.

Dziękujemy, RymiQ

Cafe Góra Lodowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Góra Lodowa? Podziel się wrażeniami!