“Gość zło konieczne?.”
Cafe Góra Lodowa — recenzja

Cafe Góra Lodowa
Nr 2 wśród 5 Kawa i herbata (Ustka)
Zrecenzowano 1 września 2019

Pierwsze co rzuciło się w oczy, brak kolejki. No tak, brak klimatyzacji, drzwi otwarte, więc to potencjalnych klientów nie zachęca do skorzystania z dosyć bogatej oferty. W tym roku nie polecam.

Dziękujemy, RymiQ

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsze lody w Ustce, wiele wyszukanych smaków, co jest dodatkową zaletą. Dodatki do lodów w pucharach są naprawdę w dużych ilościach. Polecam też niepozorne z wyglądu ciastko milionera, które jest pyszne. Zazwyczaj duża kolejka, ale można trafić na momenty bez niej.

Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Super cukierenka Góra Lodowa, ale tylko niedaleko promenady (ul. Kopernika). Młoda obsługa, genialne soczki świeżo wyciskane z warzyw lub owoców - i pyszne ciacha.

Oddział w centrum miasteczka odstrasza wyziewami z toalety, niestety. Obsługa gburna, darmo prosić o dokładne zrealizowanie zamówienia (dużym problemem było podanie lodów do pucharka zamiast wafla, skończyło się waflem i okapanymi spodniami).
W obydwu przypadkach miłym zaskoczeniem było zaoferowanie karty rabatowej.

Dziękujemy, eskulapa
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Przepyszne torty, ciastka i lody. Ceny umiarkowane a obsługa ok.Dla mnie nr.1 lub 2 w Ustce. Polecam

Dziękujemy, sisiukris
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W Lodowej Górze są najlepsze lody w Ustce. Miła obsługa, lokal przejemy dla oka. Dobra lokalizacja, w miarę blisko morza.

Dziękujemy, argentii

Cafe Góra Lodowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Góra Lodowa? Podziel się wrażeniami!