“Raj dla wielbicieli kawy i lodów ”
Cafe Góra Lodowa — recenzja

Cafe Góra Lodowa
Nr 2 wśród 5 Kawa i herbata (Ustka)
Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jako że mój mąż jest wielbicielem kawy szukaliśmy najlepszej w okolicy i tu ja znaleźliśmy =) Columbia najsmaczniejsza dodatkowo pyszne ciasta i lody

Dziękujemy, Midimart

Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, duży wybór smaków, cena-5zł za gałkę, ciut dużo. Możliwość zjedzenia deseru jak i wzięcia na wynos. Polecam tą lodziarnie.

Dziękujemy, 19Carla80
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jednej z lepszych lodów w Słupsku i Ustce. Ceny z roku na rok idą mocno w górę więc za to wielki minus.

Dziękujemy, 370basiam
Zrecenzowano 6 września 2018

Obsługa .to przypadkowa młodzież nie przeszkolona i chyba zmęczona sezonem, Na zamówienie przy pięciu osobach siedzących przy jednym stoliku trafiło się kelnerce trzy błędy, a co opowiadała jak wytwarza się tu lody i desery to pomsta do nieba.

Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

Jak dla mnie miejsce trochę przereklamowane. Straszny młyn, nie można w spokoju delektować się słodkościami. Obsługa ledwo nadąża z zamówieniami. Lody poprawne, żaden tam zachwyt i ochy i achy, jadałem dużo lepsze.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, lukaszkowalczyk

Cafe Góra Lodowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Góra Lodowa? Podziel się wrażeniami!