“Zauważalna zmiana”
Columbus Tawerna — recenzja

Columbus Tawerna
Nr 3 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tawerna Columbus znajduje się w samym sercu jednego z najpiękniejszych nadmorskich miast – Ustki, a widok na promenadę nadmorską, który się z niej roztacza, zachwyca każdego z gości. Nasza kuchnia inspirowana jest daniami regionalnymi z Pomorza i Kaszub na bazie lokalnych produktów: ryb, grzybów oraz dziczyzny.

Bardzo często odwiedzamy tą restaurację. Mamy swoje ulubione dania. Zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni jednak ostatnia wizyta nie zapisała się jako udana jak wszystkie poprzednie. To że padł system i na zamówienia z kuchni musieliśmy długo czekać pomijam. Jednak na zamówione piwo czekać 40min to przesada. Zwróciliśmy uwagę kelnerce i otrzymaliśmy odpowiedź - na barze nie stoi to jeszcze nie nalane - i kolejne 10min czekania.

Dziękujemy, Podrozniczka72

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, szybka i kompetentna. Jedziecie pyszne: tatar wołowy doskonały , steki idealnie wysmażone, drinki bardzo ładnie podane. Polecam w 100%!

Dziękujemy, marcelinaderylak
Zrecenzowano 12 września 2019

Przyjazde miejsce, dobre jedzenie.obsluga lekko do poprawy. Polecamy i wracamy za każdym razem kiedy jesteśmy w Ustce.

1  Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano 11 września 2019

Zamowilismy zupę borowikową oraz halibuta i dorsza. Wszystko bardzo dobre. Ilość na talerzu zadowalająca. Bardzo miła obsluga kelnerska. Świetna lokalizacja z widokiem na morze i promenadę. Ceny nie odstraszają. Za dwa dania dla dwoch osób wyszlo około 120 zł

Dziękujemy, JuliaM3918
Zrecenzowano 8 września 2019

Naprawdę smaczna zupa rybna inna niż typowe rybne zupy ale to by było na tyle. Zarówno dorsz jak i sandacz suchy przeciagnięty plus dodatki typu frytki czy ziemniaki również. Szkoda bo przyjemne miejsce z miłą obsługa i fajnymi nalewkami.

Dziękujemy, Ewa W

Columbus Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Columbus Tawerna? Podziel się wrażeniami!