“Tagliatelle z łososiem i dorsz”
Columbus Tawerna — recenzja

Columbus Tawerna
Nr 3 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tawerna Columbus znajduje się w samym sercu jednego z najpiękniejszych nadmorskich miast – Ustki, a widok na promenadę nadmorską, który się z niej roztacza, zachwyca każdego z gości. Nasza kuchnia inspirowana jest daniami regionalnymi z Pomorza i Kaszub na bazie lokalnych produktów: ryb, grzybów oraz dziczyzny.

Przyjazde miejsce, dobre jedzenie.obsluga lekko do poprawy. Polecamy i wracamy za każdym razem kiedy jesteśmy w Ustce.

1  Dziękujemy, Katarzyna K

Zamowilismy zupę borowikową oraz halibuta i dorsza. Wszystko bardzo dobre. Ilość na talerzu zadowalająca. Bardzo miła obsluga kelnerska. Świetna lokalizacja z widokiem na morze i promenadę. Ceny nie odstraszają. Za dwa dania dla dwoch osób wyszlo około 120 zł

Dziękujemy, JuliaM3918
Zrecenzowano 8 września 2019

Naprawdę smaczna zupa rybna inna niż typowe rybne zupy ale to by było na tyle. Zarówno dorsz jak i sandacz suchy przeciagnięty plus dodatki typu frytki czy ziemniaki również. Szkoda bo przyjemne miejsce z miłą obsługa i fajnymi nalewkami.

Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rybki pyszne, wystrój elegancki, mili kelnerzy, dobra lokalizacja. Lokal zawsze pełen turystów w sezonie, wieczorem ciężko o stolik. Polecam

Dziękujemy, emilkac2016
Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja odwiedzona w sierpniu, usytuowana przy promenadzie. Pomimo dużej liczby gości zamówienie zrealizowane dosyć szybko, miła obsługa. Zamówiliśmy wraz z narzeczoną placki ziemniaczane po kaszubsku z gulaszem i tagliatelle szpinakowe w sosie z łososia wędzonego. Dania ładnie podane. Placki ziemniaczane smaczne, świeże i chrupiące. Tagliatelle również dobre, na początku trochę dla mnie specyficzny smak wędzonego łososia, ale z biegiem konsumowania go co raz bardziej mi smakowało. Restauracja dobrze zlokalizowana , blisko morza i promenady co myślę miało wpływ na ceny, które mimo wszystko trochę wysokie (dosyć drogie piwo), ale mimo to miejsce godne polecenia i odwiedzenia :)

Dziękujemy, Pudzior

Columbus Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Columbus Tawerna? Podziel się wrażeniami!