“Smaczne rybki”
Columbus Tawerna — recenzja

Columbus Tawerna
Nr 3 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tawerna Columbus znajduje się w samym sercu jednego z najpiękniejszych nadmorskich miast – Ustki, a widok na promenadę nadmorską, który się z niej roztacza, zachwyca każdego z gości. Nasza kuchnia inspirowana jest daniami regionalnymi z Pomorza i Kaszub na bazie lokalnych produktów: ryb, grzybów oraz dziczyzny.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rybki pyszne, wystrój elegancki, mili kelnerzy, dobra lokalizacja. Lokal zawsze pełen turystów w sezonie, wieczorem ciężko o stolik. Polecam

Dziękujemy, emilkac2016

Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja odwiedzona w sierpniu, usytuowana przy promenadzie. Pomimo dużej liczby gości zamówienie zrealizowane dosyć szybko, miła obsługa. Zamówiliśmy wraz z narzeczoną placki ziemniaczane po kaszubsku z gulaszem i tagliatelle szpinakowe w sosie z łososia wędzonego. Dania ładnie podane. Placki ziemniaczane smaczne, świeże i chrupiące. Tagliatelle również dobre, na początku trochę dla mnie specyficzny smak wędzonego łososia, ale z biegiem konsumowania go co raz bardziej mi smakowało. Restauracja dobrze zlokalizowana , blisko morza i promenady co myślę miało wpływ na ceny, które mimo wszystko trochę wysokie (dosyć drogie piwo), ale mimo to miejsce godne polecenia i odwiedzenia :)

Dziękujemy, Pudzior
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co roku od wielu lat odwiedzamy Columbusa na przywitanie i pożegnanie z Ustką. Jedzenie smaczne, pomimo pełnego lokalu na jedzenie czekaliśmy niezbyt długo. Zamówiliśmy 8 różnych dań i wszystkie były smaczne.
Polecam

Dziękujemy, Toudx
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsza restauracja w Ustce polecam jedliśmy 6 razy i za każdym razem coś innego wszystko przepyszne zupka Tajska to faworyt dania dla dzieci bajeczne a dla rodziców następna bajka dla podniebienia polecam obsługa przemiła

Dziękujemy, Marynia75
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Głodni i skuszeni ilością pozytywnych opinii decydujemy się na rzekomą Tawernę. Wita nas uśmiechnięta obsługa, od razu informując o długim czasie oczekiwania; na zamówienie przyjdzie nam czekać nawet godzinę. Przymykamy oko, uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy. Dania, ku naszej uciesze dostajemy znacznie wcześniej. Dorsz w chrupiącej panierce nawet spory, uwagę jednak przyciągają pieczone ziemniaki z sosem zaziki - porcja porcji nierówna, a i tak mała. Ryba zimna, ale nie poddajemy się. Pierwszy zgrzyt: coś dziwnego wystaje z ziemniaczka, odkładam na bok. Drugi: włos w rybie! Wołamy obsługę. Kelnerka na widok włosa insynuuje, że wygląda jakby spadł! Owszem, ale z czyjejś głowy i od początku tkwił w panierce. Tu zaznaczę, że nie dokończyliśmy porcji, talerze lądują na kuchni (wprawne oko szefowej zajrzy zaraz w nasze uwagi). Kelnerka wraca do stolika, przeprasza i oznajmia, że dostaniemy rabacik. Dodatkowo proponuje deser i kawę, jednak odmawiamy. Prosimy o rachunek. Jakież było nasze zdziwienie, gdy okazało się, ze owszem, dostaliśmy rabat, całe 10%. Ale od ryby! Łącznie przy rachunku za ponad sto złotych dostajemy zniżkę złotych pięciu, gdzie nawet nie dokończylismy kolacji! Przykre, że nie liczy się klient i jego jakże słuszne uwagi, tylko kasa i utarg!
Nie polecam.

Dziękujemy, Suki D

Columbus Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Columbus Tawerna? Podziel się wrażeniami!