“Pierwsza i mam nadzieję, ze ostatnia negatywna opinia!”
Columbus Tawerna — recenzja

Columbus Tawerna
Nr 3 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tawerna Columbus znajduje się w samym sercu jednego z najpiękniejszych nadmorskich miast – Ustki, a widok na promenadę nadmorską, który się z niej roztacza, zachwyca każdego z gości. Nasza kuchnia inspirowana jest daniami regionalnymi z Pomorza i Kaszub na bazie lokalnych produktów: ryb, grzybów oraz dziczyzny.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Głodni i skuszeni ilością pozytywnych opinii decydujemy się na rzekomą Tawernę. Wita nas uśmiechnięta obsługa, od razu informując o długim czasie oczekiwania; na zamówienie przyjdzie nam czekać nawet godzinę. Przymykamy oko, uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy. Dania, ku naszej uciesze dostajemy znacznie wcześniej. Dorsz w chrupiącej panierce nawet spory, uwagę jednak przyciągają pieczone ziemniaki z sosem zaziki - porcja porcji nierówna, a i tak mała. Ryba zimna, ale nie poddajemy się. Pierwszy zgrzyt: coś dziwnego wystaje z ziemniaczka, odkładam na bok. Drugi: włos w rybie! Wołamy obsługę. Kelnerka na widok włosa insynuuje, że wygląda jakby spadł! Owszem, ale z czyjejś głowy i od początku tkwił w panierce. Tu zaznaczę, że nie dokończyliśmy porcji, talerze lądują na kuchni (wprawne oko szefowej zajrzy zaraz w nasze uwagi). Kelnerka wraca do stolika, przeprasza i oznajmia, że dostaniemy rabacik. Dodatkowo proponuje deser i kawę, jednak odmawiamy. Prosimy o rachunek. Jakież było nasze zdziwienie, gdy okazało się, ze owszem, dostaliśmy rabat, całe 10%. Ale od ryby! Łącznie przy rachunku za ponad sto złotych dostajemy zniżkę złotych pięciu, gdzie nawet nie dokończylismy kolacji! Przykre, że nie liczy się klient i jego jakże słuszne uwagi, tylko kasa i utarg!
Nie polecam.

Dziękujemy, Suki D

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Kartę dań szukałem sam. Jedzenie na średnim poziomie. Dziekuje uczennicy, że się nami zajęła. Mielismy już spore porównanie z innymi restauracjami i slabo wypadło tutaj.

Dziękujemy, VidMar
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Najlepsza restauracja w Ustce. Ceny w stosunku do jakości w sam raz. Jedzenie pyszne, ryby świeże i doskonale przygotowane. Obsługa na wysokim poziomie, kojarząca powracających klientów. Z czystym sumieniem polecam obiekt wszystkim znajomym i poszukującym.

Dziękujemy, Patryk P
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Zamówiliśmy rosół z domowymi kluseczkami-smaczny,choć ilość klusek b.symboliczna, tagliatelle ze szpinakiem i wędzonym łososiem-porcja niewielka a w smaku ok,ale nic szczególnego. Kalmary były gumowate. Jak na nr.1 w Ustce, to b.slabo. Wyszłam rozczarowana.

Dziękujemy, wisienka1986
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Mimo że było bardzo dużo gości w lokalu to warto było czekać . Przed wejściem obsługa poinformowała nas że czs oczekiwania będzie ok. godziny ale szybko sie uwineli, zaryzykowalismy naprawdę było warto , bo dorsz świetny a i soczysta karkoweczka była bardzo dobra na koniec cytrynowka na lepsze trawienie . Polecam każdemu bo naprawdę obsługa bardzo miła a jedzonko pyszne

Dziękujemy, JerzyK683

Columbus Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Columbus Tawerna? Podziel się wrażeniami!