“Polecam choć ciut słaba obsługa”

Restauracja Dym Na Wodzie
Nr 4 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja z lokalnymi produktami, bez wspomagaczy smaku (!) uprzejma i dobrze poinformowana obsługa.
Zrecenzowano 16 sierpnia 2020

Polecam choć ciut słaba obsługa. Dodatkowo sala duszna. Rozumiem, że nie zawsze, ale jest pewien problem z wentylacją. Przy rodzinie z malym dzieckiem która notorycznie zamykała wszelkie okna myślałem że się upiekę :-) Generalnie polecam

Dziękujemy, Tom L

Zrecenzowano 16 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Wyszedłem zniesmaczony. Nie polecam. Ciężkie i niesmaczne. Dorsz w zupie z roztopionego sera camembert. Omijac szerokim łukiem.
.....................................

2  Dziękujemy, 639januszm
Zrecenzowano 16 sierpnia 2020

Byliśmy 3 osobową rodziną bardzo fajne przystawki oraz dania główne dla wegan i wegetarian mały minus troszkę za długi czas oczekiwania na potrawy

Dziękujemy, Marasek1982
Zrecenzowano 28 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Dałbym i 4+ jakby się dało. Jedzenie bardzo smaczne (gulasz z koziny z warzywami bez "ładu i składu") ale bez efektu łał, . Ceny nie najgorsze, piwko bardzo dobre. Plus za możliwość wniesienia własnych frytek dla dzieci :) Generalnie polecam i chętnie tam wrócę.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, 811grzegorzp
Zrecenzowano 22 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Po pierwsze słaba obsługa. Nie ma interakcji z klientem, zamów i tyle. Na pustych stolikach leżą tzw rezerwacje chociaż nikt nie przychodzi, kelnerka sadza ciebie w korytarzu na wejściu przy toalecie... a w toalecie drzwi sie nie domykaja. Jedzenie bardzo średnio, burger dla dziecka twardy, nie do zjedzenia, danie za 45 zł przesolone, fisz and czips się obroniło. Ale nie było możliwości podzielić się tą informacją z kelnerką, brak interakcji

Termin wizyty: lipiec 2020
1  Dziękujemy, broda_team_pl

Restauracja Dym Na Wodzie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dym Na Wodzie? Podziel się wrażeniami!