“Dym na wodzie”

Restauracja Dym Na Wodzie
Nr 4 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja z lokalnymi produktami, bez wspomagaczy smaku (!) uprzejma i dobrze poinformowana obsługa.
Zrecenzowano 16 sierpnia 2020

Byliśmy 3 osobową rodziną bardzo fajne przystawki oraz dania główne dla wegan i wegetarian mały minus troszkę za długi czas oczekiwania na potrawy

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, Marasek1982

Zrecenzowano 28 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Dałbym i 4+ jakby się dało. Jedzenie bardzo smaczne (gulasz z koziny z warzywami bez "ładu i składu") ale bez efektu łał, . Ceny nie najgorsze, piwko bardzo dobre. Plus za możliwość wniesienia własnych frytek dla dzieci :) Generalnie polecam i chętnie tam wrócę.

Dziękujemy, 811grzegorzp
Zrecenzowano 22 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Po pierwsze słaba obsługa. Nie ma interakcji z klientem, zamów i tyle. Na pustych stolikach leżą tzw rezerwacje chociaż nikt nie przychodzi, kelnerka sadza ciebie w korytarzu na wejściu przy toalecie... a w toalecie drzwi sie nie domykaja. Jedzenie bardzo średnio, burger dla dziecka twardy, nie do zjedzenia, danie za 45 zł przesolone, fisz and czips się obroniło. Ale nie było możliwości podzielić się tą informacją z kelnerką, brak interakcji

1  Dziękujemy, broda_team_pl
Zrecenzowano 20 lipca 2020

Dawno tak miło się nie zaskoczyłam. Po niektórych recenzjach na temat tej restauracji, myślałam, że wybieranie tej restauracji będzie złym pomysłem, aczkolwiek zdecydowałam się pójść tam. Jedzenie pyszne, obsługa wspaniała, szczególnie blondynka z księżycem za uchem. Bardzo miła, przyjazna i pomocna, daje 5 gwiazdek!

Dziękujemy, dzudik2020
Zrecenzowano 18 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Porażka. Porażka jakich mało. Mieliśmy wątpliwa przyjemność być obsługiwani przez szanowna Panią kelnerkę (blondynka, z wytatuowanym księżycem za uchem - niestety bez identyfikatora z imieniem, co by nie można się przyczepić). Jeszcze tak chamskiej, sfochowanej, bezczelnej, niemiłej i kelnerki nie widziałem. Zaczęło się od tego, ze krzyczała na klientów przy stoliku obok, bo po 45 min oczekiwania na danie i kolejnych 15 min czekania z nadzieją, ze im doniosą, powiedzieli innej kelnerce, ze brakuje dania dla 1 osoby, po kolejnych 15 min przyszła pani gwiazda i powiedziała, ze przeprasza, ale „błąd systemu” (pewnie zapomniała spisać), danie może być za 12 min. Klient odmówił przyjęcia, zaczęła na niego krzyczeć, jak klienci podnieśli głos, to jeszcze głośniej powiedziała, ze już powiedziała przepraszam i nie życzy sobie, aby na nią krzyczeć (a to ona krzyczała pierwsza). Niestety przyszła obsługiwać także nas. Pomijając czas, to ze przez 20 min nie sprzątnęła naczyń po poprzednich gościach (15 pustych kursów na kuchnie) musiałem 2 prosić aby zdyzenfekowla stolik. Po drugiej prośbie chyba na nas tez się obraził i zamówione Dania zaczęła rzucać na stół bez słowa. Nie kłaść, rzucać jak psu kość. Pozostałe kelnerki - bez zarzutu, zaangażowane, miłe uczynne. Jedzie ok, stad aż 3 gwiazdki, normalnie dałbym 1. Do właściciela - polecam zastanowić się nad doborem zespołu, jako pracodawca - wiem, ze jest trudno, ale ta Pani odbiera Panu kilka tysięcy złotych przychodu dziennie, bo my, choć jesteśmy w Ustce z 4-6 dni w roku, zawsze w restauracjach zostawiamy > 1000 zł dziennie, do do Was już nie wrócimy. Pomijam, jak bardzo psuje opinie skąd inąd fajnego miejsca.

1  Dziękujemy, Bartassw

Restauracja Dym Na Wodzie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dym Na Wodzie? Podziel się wrażeniami!