“Cena”

Restauracja Dym Na Wodzie
Nr 4 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja z lokalnymi produktami, bez wspomagaczy smaku (!) uprzejma i dobrze poinformowana obsługa.
Zrecenzowano 2 września 2019

39zł za 100g dorsza i dwa ziemniaki z surówką? ... ja rozumiem że to nie jest bar mleczny ,ze wszystko drozeje ale myślę że czasem wygórowane ambicje kulinarne można nieco stonować. Lokal ok ale cena to nieporozumienie.

Dziękujemy, BackPacker269648
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rafał N, Kierownik sali, Restauracja Dym Na WodzieOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowni Państwo,
39 zł kosztuje 180 gramowa porcja pieczonego dorsza z pieczonymi ziemniakami z rozmarynem, świeżą sałatą i warzywami. 21 zł to cena opisanej przez Państwa porcji dziecięcej - 100g ryby smażonej ma maśle, pieczone ziemniaki i surówka z marchewki. Dorsz bałtycki w aktualnym stanie zarybienia wód ma właśnie taką wartość. Być może ceny dorszy z innych wód wydają się atrakcyjniejsze, jednak zależy nam, by w naszej restauracji mieli Państwo możliwość skosztowania ryb i mięs lokalnego pochodzenia.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy.
Za pierwszym razem zamówiliśmy sandacza (ja) i turbota (mąż) - przeeeepysznie podane i przepyszne w swej istocie i z oryginalnymi dodatkami. Niebo w gębie. Za drugim razem wzięliśmy burgery. Ja nie jestem ich wielką fanką, ale jak mi kelner wyjaśnił ze mięsko chudziuteńkie, nie zmielone, tylko rwane plus chrupiące krewetki, oblane ketchupem z mango to nie mogłam tego nie zamówić !! I nie żałuje ! Uczta dla podniebienia.
Mini Burger dla dziecka tez smaczny. Burgery podane z kawałami ziemniaczków w mundurkach i sałatką z vinegretem (my) oraz marchewką (dzieci).

Jeśli chodzi o wystrój to taki zamkowy, nieco mroczny, na zewnątrz nieduży ogródek-tam milej.
Łazienka to najmniej przyjemne miejsce, właściciel mógłby pomyśleć o jej remoncie.

Obsługa miła, a czas oczekiwania, jak na taką jakość jedzenia, krótki.

Będąc w Ustce kiedyś na pewno tam zajrzymy! Tym razem wpadniemy na mule, bo Pan ze stolika obok bardzo je zachwalał.

1  Dziękujemy, mazupa
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

doznania kulinarne na wysokim poziomie, super obsługa i przystępne ceny. Wykwintne potrawy podane że ślinka leci na sam widok a co dopiero smak :)
foie gras z dorsza wymiata, zaraz po nim śledź po kaszubsku :)
polecam, obsługa potrafi doradzić i porozmawiać, lokalizacja świetna, w sam raz na popołudniowy przedplażowy posiłek.

1  Dziękujemy, rados_awc224
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Łatwo tu trafić, szybko sie nami zainteresowano i profesjonalnie podano dania. Karta czysta i przejrzysta. Dania super smaczne.Polecam

2  Dziękujemy, VidMar
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem restauracje z powodu 2 miejsca na tripadvisorze. Nieco się rozczarowałem. Obsługa była bardzo miła, wnętrze niespecjalnie przyjemne. Dania podano w elegancki sposób , ale bez wymazu, nie doprawione, albo przesolone ( jak foie gras z dorsza). Ceny ok. W porównaniu z przeciętnymi knajpami nad Bałtykiem to mistrzostwo świata, ale spodziewałem się więcej

1  Dziękujemy, kubasadlowski

Restauracja Dym Na Wodzie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dym Na Wodzie? Podziel się wrażeniami!