“Kubki smakowe szaleją z radości!”

Restauracja Dym Na Wodzie
Nr 4 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja z lokalnymi produktami, bez wspomagaczy smaku (!) uprzejma i dobrze poinformowana obsługa.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy.
Za pierwszym razem zamówiliśmy sandacza (ja) i turbota (mąż) - przeeeepysznie podane i przepyszne w swej istocie i z oryginalnymi dodatkami. Niebo w gębie. Za drugim razem wzięliśmy burgery. Ja nie jestem ich wielką fanką, ale jak mi kelner wyjaśnił ze mięsko chudziuteńkie, nie zmielone, tylko rwane plus chrupiące krewetki, oblane ketchupem z mango to nie mogłam tego nie zamówić !! I nie żałuje ! Uczta dla podniebienia.
Mini Burger dla dziecka tez smaczny. Burgery podane z kawałami ziemniaczków w mundurkach i sałatką z vinegretem (my) oraz marchewką (dzieci).

Jeśli chodzi o wystrój to taki zamkowy, nieco mroczny, na zewnątrz nieduży ogródek-tam milej.
Łazienka to najmniej przyjemne miejsce, właściciel mógłby pomyśleć o jej remoncie.

Obsługa miła, a czas oczekiwania, jak na taką jakość jedzenia, krótki.

Będąc w Ustce kiedyś na pewno tam zajrzymy! Tym razem wpadniemy na mule, bo Pan ze stolika obok bardzo je zachwalał.

1  Dziękujemy, mazupa

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

doznania kulinarne na wysokim poziomie, super obsługa i przystępne ceny. Wykwintne potrawy podane że ślinka leci na sam widok a co dopiero smak :)
foie gras z dorsza wymiata, zaraz po nim śledź po kaszubsku :)
polecam, obsługa potrafi doradzić i porozmawiać, lokalizacja świetna, w sam raz na popołudniowy przedplażowy posiłek.

1  Dziękujemy, rados_awc224
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Łatwo tu trafić, szybko sie nami zainteresowano i profesjonalnie podano dania. Karta czysta i przejrzysta. Dania super smaczne.Polecam

2  Dziękujemy, VidMar
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem restauracje z powodu 2 miejsca na tripadvisorze. Nieco się rozczarowałem. Obsługa była bardzo miła, wnętrze niespecjalnie przyjemne. Dania podano w elegancki sposób , ale bez wymazu, nie doprawione, albo przesolone ( jak foie gras z dorsza). Ceny ok. W porównaniu z przeciętnymi knajpami nad Bałtykiem to mistrzostwo świata, ale spodziewałem się więcej

Dziękujemy, kubasadlowski
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Jadłam chyba we wszystkich lepszych knajpach w Ustce i w smazalniach w porcie, ale dorsza w Dymie uważam za najlepszego. Niewiarygodnie miękki i delikatny, do tego - rzadko spotykana w mieście - dobra sałata. Dla mnie porcja idealnej wielkości, za rozsądną cenę, stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Bardzo dobre lemoniady:imbirowo-rabarbarowa i cytrynowa. Na dorsza czekaliśmy pół godziny, mimo że byliśmy sami w lokalu, a na zewnątrz było kilka osób, ale skoro wiemy, że to kuchnia slow food, to nie mamy zastrzeżeń do xasu oczekiwania na jedzenie.
Co innego z obsługą, która też prezentuje zasadę slow. Byliśmy sami w środku, a kelnerka podeszła dopiero po 15min odebrać zamówienie, mimo że przez 10 min wyraźnie się za nią rozgladslismy, nie, nie była zajęta, spędzała czas na pogaduszkach przy barze. Kiedy poprosiliśmy o sól, też się nie doczekaliśmy, tylko musieliśmy biegać za kelnerką. W zeszłym roku był ten sam problem. Świetne jedzenie, fajny wystrój, tylko kelnerzy do wymiany, nie przystoi takiemu lokalowi obsługa, która ignoruje klientów.

Dziękujemy, Paulina B

Restauracja Dym Na Wodzie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dym Na Wodzie? Podziel się wrażeniami!