“Jak zwykle znakomicie... Kuchnia”

Restauracja Syrenka Ustecka
Nr 9 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Rwstauracja Syrenka to idealne miejsce dla tych, którzy szukają przyjaznej atmosfery i świeżej ryby.

Jak zwykle znakomicie...
Kuchnia trzyma standardy, Dania wyśmienite, sprawna i profesjonalna obsługa, starter również robi robotę. Karta na przełomie lat nie uległa znaczącym zmianom to dowodzi tezie, że warto tam wracać
Gorąco Polecam

Dziękujemy, Marcin_P37

bardzo dobra lokalizacja, lekko przestarzały wygląd ale jedzenie nadrabia niedostatki, super przekąska podawana na start (szprotki z pieca), przepyszny tatar z łososia jest super zachętą na kolejne dania. Świeża ryba dopełniła nam obiad. warto odwiedzić Syrenkę i podjeść :) (jedna uwaga - porcje są raczej spore dlatego warto liczyć siły na zamiary :) )

1  Dziękujemy, Krzysztof Z

Na wejściu wszystko Ok, pachnie wędzoną rybą, jest klimatycznie. Zamówiliśmy steak z tuńczyka, łososia na plackach i nieszczęsnego strogonowa z dorsza. Steak był jak dla mnie za bardzo wysmażony( lekko suchy),łosoś był Ok. Strogonow był dobry dopóki nie znaleźliśmy w nim robaka (larwę) w rozmiarze ok 2,5 cm. Kelnerka powiedziała, że kucharz kazał przekazać, że to wina hurtowni w której zaopatrują się w grzyby i rok temu mieli takie same sytuacje. Gratuluje wyboru hurtowni i doboru produktów. Żałuje, że nie zrobiliśmy zdjęcia...

1  Dziękujemy, sebosnp

Polecam! Super jedzenie, ogromne porcje, ceny przystępne. Można kupić tez wędzone ryby do domu. Krem z pieczonego buraka i ryba na placku portugalskim pyszna!

Dziękujemy, Kutek1234
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe doświadczenie kulinarne. Zachęceni opiniami ogółu wstąpiliśmy na rybkę polecana przez M.G. Ja zamówiłam strogonowa z dorsza a mąż zupkę rybna.Smaczne polecamy i wrócimy na pewno.

Dziękujemy, Katarzyna K

Restauracja Syrenka Ustecka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Syrenka Ustecka? Podziel się wrażeniami!