“Super!”

Restauracja Syrenka Ustecka
Nr 9 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Rwstauracja Syrenka to idealne miejsce dla tych, którzy szukają przyjaznej atmosfery i świeżej ryby.

Polecam! Super jedzenie, ogromne porcje, ceny przystępne. Można kupić tez wędzone ryby do domu. Krem z pieczonego buraka i ryba na placku portugalskim pyszna!

Dziękujemy, Kutek1234

Bardzo miłe doświadczenie kulinarne. Zachęceni opiniami ogółu wstąpiliśmy na rybkę polecana przez M.G. Ja zamówiłam strogonowa z dorsza a mąż zupkę rybna.Smaczne polecamy i wrócimy na pewno.

Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano 4 września 2019

pyszne jedzenie, zachwyciła mnie zupa rybna, polecam lokal - jest klimatycznie, miła obsługa, ceny standardowe

Dziękujemy, aniaan2018
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jedzenie dobre (łosoś "fit" z pieca), fajne grilowane warzywa, dziki ryż, naprawdę polecam choć bez szału jak na swoją cenę. Obsługa również na plus, choć zdarzaja się pomyłki zamówień do stoł. Wystrój ładny i fajnym plusemjestczdkadełko w postaci wędzonych szprotek.

Dziękujemy, SylwiaJ623
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jedzenie ok. Rosół z makaronem i paluchy z dorsza z frytkami dziecku smakowały... Zupa rybna po ustecku w porządku (chociaż to zupa bardziej śmietanowa, niż rybna, ale być może po ustecku tak właśnie ma być... P). Placki ziemniaczane z łososiem pod chrzanową pierzynką bardzo dobre. Smażony dorsz też ok. Także jedzenie całkiem dobre, chociaż rewelacji nie ma. Można wstąpić na obiad, jak jest się gdzieś w pobliżu...

1  Dziękujemy, Ania A

Restauracja Syrenka Ustecka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Syrenka Ustecka? Podziel się wrażeniami!