“niezapomniane doznania smakowe”

Restauracja Syrenka Ustecka
Nr 9 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Rwstauracja Syrenka to idealne miejsce dla tych, którzy szukają przyjaznej atmosfery i świeżej ryby.
Zrecenzowano 4 września 2019

pyszne jedzenie, zachwyciła mnie zupa rybna, polecam lokal - jest klimatycznie, miła obsługa, ceny standardowe

Dziękujemy, aniaan2018

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jedzenie dobre (łosoś "fit" z pieca), fajne grilowane warzywa, dziki ryż, naprawdę polecam choć bez szału jak na swoją cenę. Obsługa również na plus, choć zdarzaja się pomyłki zamówień do stoł. Wystrój ładny i fajnym plusemjestczdkadełko w postaci wędzonych szprotek.

Dziękujemy, SylwiaJ623
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jedzenie ok. Rosół z makaronem i paluchy z dorsza z frytkami dziecku smakowały... Zupa rybna po ustecku w porządku (chociaż to zupa bardziej śmietanowa, niż rybna, ale być może po ustecku tak właśnie ma być... P). Placki ziemniaczane z łososiem pod chrzanową pierzynką bardzo dobre. Smażony dorsz też ok. Także jedzenie całkiem dobre, chociaż rewelacji nie ma. Można wstąpić na obiad, jak jest się gdzieś w pobliżu...

1  Dziękujemy, Ania A
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miłe czekadełko, świetny wędzony łosoś na ciepło. Smażony dorsz bardzo słaby. Przesolony i suchy. Pasta rybna również nie przypadła nam do gustu, raczej kwaśna. Czas oczekiwania w porządku.

1  Dziękujemy, anabelleden
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Będąc na urlopie w Ustce nie chcieliśmy pominąć rekomendowanej przez Panią Gessler restauracji Syrenka Ustecka jednak tak naprawdę można tu nie zachodzić jedzenie jest bardzo przeciętne żadnych rewelacji Zupa rybna dla mnie za zimna Chłodnik bardzo przeciętny ze starymi startymi burakami lepiej nie robić dla dzieci dorsz zbyt dużo frytkownicy frytki z najtańszego supermarketu schabowy jedliśmy lepszy w Starej Pierogarnia w Ustce a filet z dorsza porcja ogromna ale ości tez a przecież to filet ziemniaki zapiekane z masłem twarde surówki jak z baru jednym słowem za 200 zł lepiej zjemy w Columbią Tawerna

Dziękujemy, Marynia75

Restauracja Syrenka Ustecka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Syrenka Ustecka? Podziel się wrażeniami!