“Pyszne pierogi z jagodami!”
Stara Pierogarnia — recenzja

Stara Pierogarnia
Nr 11 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Samoobsługa.
Duże porcje z pysznymi pierogami, zarówno na słodko jak i słono, palce lizać.
Można tez zjeść inny obiad Np. rybę z frytkami i surówką, bądź schabowego, który jest ogromny!!! Ciekawy rosołek z makaronem w kształcie literek, które same wchodzą do głowy przez żołądek

1  Dziękujemy, mazupa

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Stara pierogarnia położna przy ruchliwej ulicy ( która jest teraz remontowana) pierwsze wrażenie zrobiła na mnie okropne.
Jednak gdy podano nasze dania, to miłe zaskoczenie. PYSZNE JEDZONO !!!! nie tylko pierogi ( choć te były wspaniałe ) polecam mix 12 różnych. Doskonałe dania obiadowe. Mój kotlecik schabowy z kopytkami i surówką rewelacja. Ceny bardzo przystępne. 19 zł danie obiadowe. Do tego pyszny domowy kompocik. POLECAM !!!!

Dziękujemy, JZP1976
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi, jak wiadomo, do dań wyszukanych nie należą.
Te podawane tutaj są naprawdę w porządku. Zamówiliśmy ruskie, z kaszanką i ze szpinakiem i łososiem, a także pomidorową z menu dziecięcego i mix słodkich pierogów.
Pomidorowa bardzo smaczna, mimo że musiałam wyławiać kawałki warzyw (fanaberie malucha), zniknęła cała. Wszystkim czterem pierogom dziecko nie dało rady, ale to też przez osobiste dziecięce wybrzydzanie.
Ciasto w pierogach jest grube, ale bardzo miękkie. Ruskie bardzo dobre, podobnie jak te z kaszanką. Natomiast pierogi ze szpinakiem i łososiem takie sobie jak na nasz gust. Rachunek za cały obiad z lemoniadą poniżej 80 PLN, więc niewielki.
Sam lokal nie zachwyca - namiot przy brudnej, ruchliwej ulicy, w tym sezonie dodatkowo rozkopanej.
Swoją drogą, pamiętam, że podczas poprzedniej wizyty 3 lata wcześniej wybór pierogów był ciekawszy.

Dziękujemy, anabelleden
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zupa gulaszowa z olejem i bez smaku
nuggetsy dla dzieci w panierce z kamienia chyba
piers z kurczaka zylasta nie rozbita.ziemniaki stare.frtyki od rana w oleju chyba czekaly wlasnie na nas
lemoniada dobra

Dziękujemy, 212krystiant
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w Ustce. Mimo przepysznych pierogów mają też bardzo dobre dania główne. Próbowałam pierogów z grzybami, szpinakiem i łososiem, jagodami, mięsne i większość zup. Wszystko było przepyszne i bez wad. Mogę naprawę polecić i każdego zachęcić do spróbowania.

Dziękujemy, knxs

Stara Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stara Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!