“Bardzo fajne miejsce”
7Niebo — recenzja

7Niebo
Nr 8 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania na bardzo wysokim poziomie, fajna obsługa i bardzo klimatyczne miejsce. Na pewno tam jeszcze wrócimy. Marek i Kasia

Dziękujemy, Marek_slupsk

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Smacznego luksusu. Pożegnalna kolacja w przeddzień wyjazdu. Na bogato - dania główne i desery. Łosoś w soli morskiej (syn) i turbot z patelni (ja) - siódme niebo w gębach. Przepyszne! Dodatki perfekcyjne! Desery - tarta rabarbarowa z lodami mojito (ja) i suflet czekoladowy (syn) oceniam wysoko - tarta to w ogóle odjazd, suflet mniej, ale dziecku smakował bardzo. Przemiła, bardzo dbająca, ale nienachalna obsługa. Elegancko, choć bez zadęcia. Polecam szczerze, na romantyczną kolację, na dłuższe pogaduszki.

Dziękujemy, msol221
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo luksusowa
Jedzenie przepyszne zaspokoiły nasze wymagające podniebienia
Zamówiliśmy kaczkę, dorsza i krem z borowików która była pięknie i oryginalnie podana, wszystko było wyśmienite
Do tego bardzo wspaniała i profesjonalna obsługa
Jak ktoś jest w Ustce to warto to miejsce odwiedzić
Jedynie na minus jest zbyt późne otwarcie restauracji

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Doskonałe jedzenie, przepyszne ryby (śledzie, turbot, łosoś, dorsz), soczysty stek, wyborne wino. Dania pięknie podane, obsługa bardzo sympatyczna, nienarzucająca się. Miejsce bardzo klimatyczne, ciche. Warto dopłacić parę złotych i zjeść naprawdę dobre i świeże jedzenie. Cena za 2 dania + karafka wina ok.150 zł.
Żałuję, że nie zdążyłam skosztować zup i deserów.

Dziękujemy, dobre_rzeczy
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pewna że każdy znajdzie lubiane smaki. Długa lista przepysznych przystawek trochę nas zgubiła bo wszystko smakowało wybornie i trudno było zjeść danie główne i deser. Pyszne: pierogi, placuszki, śledzie, zupa rakowa, dorsz z pieca, tiramisu. Piękna i grzeczna, profesjonalna obsługa. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Jolanta K

7Niebo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 7Niebo? Podziel się wrażeniami!