“Rewelacja! ”
7Niebo — recenzja

7Niebo
Nr 6 wśród 62 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 15 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Listopadowa Ustka jest cicha i spokojna. Nocowałem w hotelu Rejs, a więc obiad i kolacja w 7Niebie. Ja znalazłem się w 8 a nawet 10! Rozkoszy aperitif na początek był uwerturą do cudownej, kulinarnej opery. Tatar z najlepszej polędwicy z wymyślnymi dodatkami w pierwszym akcie jeszcze podkręcił emocje i apetyt. Borowikowa, samo dobro. Pachnąca jesiennym, nadmorskim lasem z kapeluszem z francuskiego ciasta. Pycha! Dziczyzny nie jadam, ale dyskretna asysta właściciela pomogła mi zdecydować. Golonka z dzika to był strzał w dziesiątkę. Miękka, chuda i soczysta na poduszce z zapieczonych ziemniaków pure z buraczkami i gotowaną dynią (?), też w formie pure, fantazyjne ułożonymi na talerzu. Wszystko było rewelacyjne, nawet, zapomniałem już o niezbyt udanym suflecie czekoladowym na koniec. Nie był w stanie zmienić fantastycznych doznań. Śniadanie następnego ranka tylko upewniło mnie że 7Niebo to miejsce doskonałe. Będę się bał stanąć w domu na wagę - to jedyny problem związany z ucztowaniem w 7Niebo! Liczę dni do powrotu!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, mareks272

Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Po prostu lubię to miejsce. Zawsze smacznie i mile dla oka podane potrawy. Obsługa rewelacja. Zawsze coś ciekawego do spróbowania dostałam- albo jakaś krewetka z wasabi albo pieróg z rodzynkami i kaszanka- dla mnie bomba. Ryba delikatna, nigdy nie była sucha. Na pewno wrócę.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, 96asiap
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Bardzo elegancko,ale dania są przekombinowane, desery troszkę za małe , a ceny troszkę za wysokie.Noże na to ma wpływ sezonu,bo inaczej ciężko to wytłumaczyć. Personel jest miły i konkretnie doradza. Brak parkingu.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

Bardzo lokalizacja, zdala od wakacyjnego zgiełku, choć słabo oznakowana co trochę sprawiło kłopotu w jej odnalezieniu. Wystrój lokalu został zrobiony z klasą. Same dania smaczne i odbiegające od pozostałych restauracji w tym mieście. Miła i pomocna obsługa. Jednak brakowało nam tu czegoś, będąc na wakacjach człowiek chce się czuć wesoło i beztrosko, a jedząc tutaj przypominają się od razu chwile spędzone na oficjalnych bankietach i spotkaniach...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, lukaszkowalczyk
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

7 NIebo, ładnie brzmi. Wchodzimy i od razu jesteśmy mile witani. Wystrój wnętrza tworzy przyjazna atmosferę. Co do dań to nie będę się wypowiadał, każdy może inaczej ocenić. Napiszę krótko bardzo smaczne. Kucharz naoglądał się programów MasterChef i próbuje stworzyć własną kompozycję na talerzu, czy mu to wychodzi ?, trudno powiedzieć, ale się stara. Muszę uprzedzić, że trzeba tu spędzić trochę czasu, w moim przypadku ponad godzinę, ale warto było. Osobny rozdział obsługa kelnerska, widać że dobrze przygotowana do wykonywania niełatwego zawodu. Żadnych zbędnych ruchów, znają mowę sztućców, co raczej nie w każdej restauracji się zdarza.
Co do cen, to jak na taki lokal to dosyć przystępne. Podsumowanie zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, RymiQ

7Niebo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 7Niebo? Podziel się wrażeniami!