“Dorównać najlepszym ?.”
7Niebo — recenzja

7Niebo
Nr 6 wśród 61 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

7 NIebo, ładnie brzmi. Wchodzimy i od razu jesteśmy mile witani. Wystrój wnętrza tworzy przyjazna atmosferę. Co do dań to nie będę się wypowiadał, każdy może inaczej ocenić. Napiszę krótko bardzo smaczne. Kucharz naoglądał się programów MasterChef i próbuje stworzyć własną kompozycję na talerzu, czy mu to wychodzi ?, trudno powiedzieć, ale się stara. Muszę uprzedzić, że trzeba tu spędzić trochę czasu, w moim przypadku ponad godzinę, ale warto było. Osobny rozdział obsługa kelnerska, widać że dobrze przygotowana do wykonywania niełatwego zawodu. Żadnych zbędnych ruchów, znają mowę sztućców, co raczej nie w każdej restauracji się zdarza.
Co do cen, to jak na taki lokal to dosyć przystępne. Podsumowanie zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, RymiQ

Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

recenzje innych zachecily do wizyty. Zamowione dania- oprocz prezentacji- rozczarowaly smakowo. Spotkala nas przecietnosc zamiast przygody, a o niebie w gebie nawet nie bylo mowy. Szczegolnie desery sa wrecz zlej jakosci. Zaskoczyly tymczasem wysokie ceny ogromnie zawyzone do jakosci kuchni.

Termin wizyty: sierpień 2018
3  Dziękujemy, evaJ7297HI
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Miła restauracjia, smaczne jedzenie. Takiej osobie jak ja, która na śniadanie nie może jeść jaj, nabiału i pszennego pieczywa nie jest łatwo dogodzić. Dałam jednak radę, znalazł się żytni chlebek i coś do chlebka. Wegetarianie nie będą w siódmym niebie, ale całkiem głodni nie wyjdą. Dania obiadowe oryginalne i pięknie podane. Jadłam rybkę, było pysznie. Bardzo miła i wykwalifikowana obsługa oraz doglądający wszystkiego właściciel.

Dziękujemy, Grażyna A
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność zjesc śniadanie w "7 niebie" i musze przyznać ze obsługa jak i właściciel restauracji tworzą fantastyczna atmosferę przyjazna i na wysokim poziomie. Osobiście cenie sobie gdy wlasciciel restauracji dba o klienta i daje sie to odczuć. Jajecznica na kurkach Fantastyczna! Właśnie taka jaka lubię lekka, aromatycznie wyczuwalne kurki. Z czystym sumieniem polecam !!

Dziękujemy, karczoch
Zrecenzowano 24 czerwca 2018

śniadanie wyśmienite, duży wybór dań, na ciepło omlet z warzywami i jajecznica z łososiem - cudowne :) śledzie w paprykowej marynacie - smaczne bardzo :) chleby różne rodzaje, warzywa, pasty, wędliny bardzo dobre, salami z czosnkiem i zielonym pieprzem - do krojenia samemu, pysze sery w tym kozie; wybór miodów i konfitur, dżemów; do kawki - puszysty sernik i pyszna tarta z rabarbarem: bardzo dobra kawa i herbata :) polecamy gorąco :) NAJLEPSZE ŚNIADANIA W USTCE

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Adrianna74

7Niebo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 7Niebo? Podziel się wrażeniami!