“chapeau bas”
7Niebo — recenzja

7Niebo
Nr 7 wśród 63 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 lutego 2018

Wykwintna kuchnia w klimatycznym, eleganckim lokalu. Wszystkie dania są niezwykle smaczne, podane z wielką dbałością nie tylko o smak ale też wygląd.Przed zupą aperitif, pieczywo i masełko z czarnuszką i ... niespodzianka - np. pierogi z kaszanką i cynamonem, guacamole z łososiowym chipsem. Propozycje śmiałe, niespotykane i cudowne w smaku. Ja polecam zupę rakową - jest wspaniała i ryby pod każdą postacią. A desery to arcydzieła sztuki i smaku."7Niebo" zasługuje na swoją nazwę! Nie można być w Ustce i nie odwiedzić tej cudownej restauracji.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, TvKoehne

Zrecenzowano 18 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Na przywitanie apertiff. Potem czekadełko. Przystawka - trzy razy śledź solony z różnymi sosami. Do ryby jakaś bardzo mocna nalewka. Palce lizać, chociaż nie wypada :)) Jako danie główne- stek z tuńczyka. Sosy, dodatki, wszystko smakowite. Dorsz zapiekany również nie gorszy, a może nawet jeszcze lepszy. Na pożegnanie wysmienita panna cotta. I znów - palce lizać! Serdecznie polecam.

1  Dziękujemy, Degsy74
Zrecenzowano 18 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Zapiekany dorsz przepyszny, było też czekadełko i deser. Wszystko pyszne i pięknie podane - kucharz zdaje się jest też artystą na talerzu

Dziękujemy, Dorota Ż
Zrecenzowano 13 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Późny niedzielny wypad do restauracji . Po 8 godz. jazdy przywitano nas bardzo przyjemnym drinkiem. Następnie było tylko lepiej. :) B. miłe panie kelnerki, efektownie podane oraz bardzo smaczne potrawy. Ceny wysokie ale adekwatne do poziomu restauracji. Bardzo polecam.
My, napewno wrócimy. Brawo.

Dziękujemy, Henryk71
Zrecenzowano 12 listopada 2017

Küche auf Sterne Kurs, Regional und Saisonal mit Raffinesse gekocht.
Hotel Rejs lezy w starej czesci miasta, niedaleko plazy ,mimo to jest tam bardzo cicho i panuje mila atmosfera! Urzadzony ze smakiem ,super czyste pokoje,mile powitanie,jezeli lezy to w mocy szefa i personelu to wszystkie zyczenia beda spelnione! Szkoda tylko ze bylismy tam tak krotko bo kuchnia byla tez wspaniala!!!!!! Sezonowo i regionalnie,godne polecenia zwlascza dla gosci z zagranicy- kochani tak smakuje polska kuchnia! Tatar ,sledzik,zupa z borowikow,dorsz;z kazdym kesem nowa eksplozja smakow.Kto pochodzi z polski powie ze smakowalo jak u Mamy(Mamo wybacz)albo jeszcze lepiej! Dziekujemy za mila obsluge i jedno jest pewne; warto bylo jechac 1000 km zeby sie z Wami spotkac!Bylo jak w "siodmym niebie"! Przyjedziemy ponownie . Serdeczne pozdrowienia z Agnieszka i Peter. Insel Reichenau am Bodensee
Das Hotel liegt zwar in der Stadt, ist aber etwas Versteckt und somit in einer sehr ruhigen Lage. Die Geschmackvoll Eingerichteten Zimmer und das gesamte Ambiente lassen fast keine Wünsche mehr offen. Die Hauseigene Gastronomie ist auf höchstem Niveau, ein zuvorkommendes Service Personal das Englisch und sogar etwas Deutsch gesprochen hat.
Wir kommen wider :)

Dziękujemy, carolinweber123

7Niebo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 7Niebo? Podziel się wrażeniami!