“Nie dość że smacznie to kameralnie”
7Niebo — recenzja

7Niebo
Nr 7 wśród 63 Restauracje (Ustka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 30 września 2017

W swoich wędrówkach po w mojej ukochanej Ustce odwiedzam co jakiś czas dawno nie odwiedzane prze zemnie restauracje. Jak tylko powstało 7Niebo przychodziłem z żoną aby przetestować co podają i czy w ogóle warto wracać w to miejsce. Jakiś czas temu wpadliśmy tu po dość długiej nieobecności i byliśmy zafascynowani zmianą wystroju oraz menu. Obiecałem wtedy mojej żonie, że wpadniemy tu po sezonie i sprawdzimy czy nic się nie zmieniło. Jakoś tak parę dni temu mijała nasza 25 rocznica ślubu i wybrałem się z rodziną właśnie tu do 7Nieba gdyż w głębi serca pamiętałem jaką ostatnio zamówiłem smaczną kaczusię. Wierzcie mi od samego początku do samego końca wszystko na TIP TOP nic co mogło by mnie choćby na moment zdenerwować a łatwo znajduje dziury w całym. REWELACJA. Wszystkie dania a były to zupy: zupa borowikowa z zapiekanym ciastem francuskim oraz barszczyk czerwony wspaniałe. Jako dania główne wzięliśmy polędwiczki (na zdjęciu) REWELACJA, kotleciki jagnięce(na zdjęciu) REWELACJA, oczywiście kaczusia (wyborna) REWELACJA a moja najmłodsza córcia wzięła pierogi "Ruskie" ŁAŁ tu przystanę jeszcze nigdzie nikt mi pierogów nie podał na ciekłym Azocie wyglądało nieziemsko lecąca para słychać jak tam bulgoce. Ciasto tych pierożków mięciutkie ze wspaniałą konsystencją farszu - Panie lub Pani KUCHARZ to mistrzostwo świata. Wierzcie mi wszystko zostało zjedzone a w kaczusi rewelacyjny sosik pire z czerwonej kapusty z macerowanymi jabłuszkami ooo to dopiero smakołyk, polędwiczki no palce lizać a moje kotleciki jagnięce aaaaaaaaaa to dopiero bajeczka. Na koniec, żeby was nie zanudzić powiem że obsługa wspaniała 2 dziewczyny uwijały się i interesowały się tym co dzieje się na sali przy stolikach nie można było się czuć opuszczonym z jaką kolwiek potrzebą czy soli pieprzu czy dolewka wody lub innego napoju. Dziewczyny jesteście Wielkie. Dziękujemy Wam bardzo za obsługę a Kuchni za wspaniałe jedzenie. Zapomniałem dodać, że kaczkę można zamówić w różnych wielkościach porcji.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 14Ricardo

Zrecenzowano 21 września 2017

7Niebo rozczarowało....obiad rodzinny w niedziele wczesną wiosna...byliśmy ok.14.00 - dla obsługi za szybko. Mieliśmy dziwne wrażenie ze im przeszkadzamy w porządkach i przygotowaniach sali, zero organizacji....Startera dostaliśmy w trakcie drugiego dania(!), zupa serowa była zimna i smakowała jak z paczki, mąż zupę z borowików jednak bardzo zachwalał. Drugie dania trochę lepsze: kaczka pyszna i w punkt, kurczak kukurydziany taki sobie, bez rewelacji, suchawy...uczucia mieliśmy mieszane, ale najgorsze było to, ze w restauracji było zimno. Musieliśmy się ratować i otulać chustami i szalami, bo było nieprzyjemnie...

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, JolKaKa
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza restauracja w Ustce. Zupełnie nie przypomina innych, typowo turystycznych lokali nadmorskich. Miejsce pełne elegancji, klasy i świetnej kuchni. Szczerze polecam.

Dziękujemy, mak0007
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Uff,
Dzięki TripAdvisor udało mi się odnaleźć to miejsce, zdecydowanie odstające od polsko-przaśno-nadmorskiej atmosfery. Piszę sobie, a w tle kojąco śpiewa Cesaria Evora. Niedzielny wieczór szczęśliwie dla mnie nastraja powoli i przygotowuje do poniedziałkowej pracy, stąd nie ma tłoku. Jest... tak akurat. Czekam cierpliwie i wcale mi się nie dłuży, wszak mam przeczucie, ze będzie warto, no ale o tym przekonam się za kilkanaście minut...

.... na ten moment szybko podmieniono mi sztućce na odpowiednie dla skonsumowania ryby (plusik) więc uspokajam skurczony żołądek, zew szyszki jest "na dobrej drodze".
Wybrzmiewa gong i na stół, w dłoniach miłej kelnerki, przypływa mój morski okoń . Tutaj z oczywistych względów przerywam pisanie. :)

Co się będę rozpisywał, warto było czekać.
Dziękuję wszystkim , którzy swoimi recenzjami pozwolili mi tutaj zagościć.

2  Dziękujemy, 601_ukaszk
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejne odwiedziny w nowej.Restauracji , i trzeba przyznac ze.jedzonko i obsluga wyzszy poziom. Na.poczatek.mega zupki borowikowe ,idealne i przepyszny sledzik w 3 smakach z.dodatkiem wisnioweczki ☺drugie dania to.juz.popis z.dorszem ktory byl genialny! Zapomnialem dodac o drineczku/shot na.poczatku i pysznym czekadelku w postaci pysznego.chlebka z.czarnuszka.

Dziękujemy, 564szymonl

7Niebo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 7Niebo? Podziel się wrażeniami!