Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy miłe zaskoczeni z żoną bo jeździmy od kilku lat do Ustki ale w tym miejscu jesteśmy po raz pierwszy, i miejsce zrobiło na nas wrażenie. Czyste pokoje personel miły uczynny zawsze pomoże? Każdy pokój ma swoje miejsce parkingowego. Pokój zabaw dla dzieci ładnie czysty, płac zabaw dla dużych i małych nowoczesny bezpieczny z miękkim piaskiem. Obiady serwowane ale bardzo pyszne, porcje wystarczające dla dużych i małych. Śniadanie szwedzki stół. Cisza i spokój. Polecamy gorąco.

Dziękujemy, rados_awc131
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, czysto, schludnie, przyjemna atmosfera, miły personel i obsługa, jedzenie pycha. Miejsce warte swojej ceny. Polecamy gorąco! Ponadto to miejsce, do którego warto wybrać się z dzieckiem - my po 9 godzinnej podróży z małym dzieckiem, dzięki uprzejmości personelu, mimo rewelacyjnej pogody dostaliśmy pokój parę godzin wcześniej niż jest to planowane.

Dziękujemy, Dominika K
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Nie jestem zadowolona z warunków byłam gościem w jednym z pawilonów. Widać, że nie jest to obiekt ogrzewany kaloryferami przez co w pokoju była wilgoć i gdyby nie słoneczna pogoda na pewno pobyt skończyłby się przeziębieniem. Mam też zastrzeżenia do łóżek i kanapy ewidentnie zakurzone - widać, że leżą tu cały rok i przez zimę zbierają wilgoć i kurz.

Wskazówka dotycząca pokoi: myśle, że lepiej wybrac pokoje tam gdzie jest recepcja
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, wakcjemarzen
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Bardzo miła i kompetentna obsługa, szybkie i mile kelnerki z Ukrainy,można przyjemnie spędzić czas.
Polecamy różnego rodzaju wycieczki oraz spacery brzegiem morza do miasta, odwiedzić ustecką syrenkę.

Dziękujemy, Emichalak1950
Zrecenzowano: 2 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jestesmy zadowoleni.Pokoje super. Zadbane czyste .Obsluga hotelu na nawyzszym poziomie. Goraco polecamy. My wrocimy tu za rok.Naprawde warto do tego miejsca przyjechac blisko morza plac zabaw dla dzieci miejsce na grilla ognisko.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, betka78