“pełen profesjonalizm i cudowny smak”
Ustica — recenzja

Ustica
Nr 16 wśród 66 Restauracje (Ustka)

stek z łososia oraz filet z dorsza to majstersztyki, dodatkowo profesjonalna obsługa i zadbanie o klienta - sprawdziła się teza że jeśli Ustka to tylko USTICA

Dziękujemy, xeravin p

Zrecenzowano 1 września 2019

Cudowny klimat oraz pyszne jedzenie. Trzeba odwiedzić samemu aby się przekonać. Polecam i będziemy wracać przy każdej okazji.

Dziękujemy, luki03
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Piękne wnętrze, dopracowane w każdym szczególe, kolorystyka, dodatki wszystko tworzy niepowtarzalny idealny klimat do tego przepyszne i pięknie podane jedzenie! Spędziliśmy cudowny rodzinny wieczór dziękujemy :)

Dziękujemy, sabikzakopane
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój lokalu bardzo przyjemny, czysto i bez zapachu kuchni. Przydałaby się klimatyzacja (przez jej brak zrezygnowaliśmy z tego lokalu kilka dni wcześniej, gdy upał doskwierał znacznie mocniej).
Zamówiliśmy czarny makaron z krewetkami (taki sobie, bez charakteru raczej), tagiatelle z kurczakiem i grzybami (mąż twierdzi, że ten makaron przekonał go bardziej niż carbonnara u konkurencji nieco dalej) i pizzę salami (w porządku, choć bez szału). Porcje makaronu w sam raz.
Nie czuję się przekonana. Być może tu wrócimy, ale na pewno nie w tym sezonie.

Dziękujemy, anabelleden
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Co prawda jedliśmy tu tylko rosołek ale był smaczny mam nadzieję że reszta dań też smaczna wnętrze przytulne

Dziękujemy, Marynia75

Ustica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ustica? Podziel się wrażeniami!