“W Ustce tylko Ustica”
Ustica — recenzja

Ustica
Nr 16 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 1 września 2019

Cudowny klimat oraz pyszne jedzenie. Trzeba odwiedzić samemu aby się przekonać. Polecam i będziemy wracać przy każdej okazji.

Dziękujemy, luki03

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Piękne wnętrze, dopracowane w każdym szczególe, kolorystyka, dodatki wszystko tworzy niepowtarzalny idealny klimat do tego przepyszne i pięknie podane jedzenie! Spędziliśmy cudowny rodzinny wieczór dziękujemy :)

Dziękujemy, sabikzakopane
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój lokalu bardzo przyjemny, czysto i bez zapachu kuchni. Przydałaby się klimatyzacja (przez jej brak zrezygnowaliśmy z tego lokalu kilka dni wcześniej, gdy upał doskwierał znacznie mocniej).
Zamówiliśmy czarny makaron z krewetkami (taki sobie, bez charakteru raczej), tagiatelle z kurczakiem i grzybami (mąż twierdzi, że ten makaron przekonał go bardziej niż carbonnara u konkurencji nieco dalej) i pizzę salami (w porządku, choć bez szału). Porcje makaronu w sam raz.
Nie czuję się przekonana. Być może tu wrócimy, ale na pewno nie w tym sezonie.

Dziękujemy, anabelleden
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Co prawda jedliśmy tu tylko rosołek ale był smaczny mam nadzieję że reszta dań też smaczna wnętrze przytulne

Dziękujemy, Marynia75
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Trafiliśmy na ostatni obiad, dwie godziny przed wyjazdem, a szkoda. Bardzo pysznie było. Jedno z ulubionych dań mojego 12-latka (tagliatelle z krewetkami w sosie maślano-winnym), tutaj w wersji czarnej, jak powiedział syn - 10/10. Mimo pomidorków i rukoli (dziecko nie przepada). Ja jadłam sandacza w sosie grzybowym, i powiem tak - bez sosu byłby jeszcze lepszy :))))))) (ale ja ubóstwiam ryby i generalnie nie potrzebuję do nich żadnych sosów). Niczego jednak ten sos nie zepsuł, był smaczny. Lemoniada, kawa - ok (nie jest to w Ustce, jeśli chodzi o kawę, rzecz absolutnie zwyczajna). Gdybyśmy trafili tam wcześniej, na pewno odwiedzilibyśmy Usticę ponownie, może nawet więcej niż raz.

Dziękujemy, msol221

Ustica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ustica? Podziel się wrażeniami!