Ustka

“Żal wyjeżdżać”
Ustica — recenzja

Ustica
Nr 16 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Trafiliśmy na ostatni obiad, dwie godziny przed wyjazdem, a szkoda. Bardzo pysznie było. Jedno z ulubionych dań mojego 12-latka (tagliatelle z krewetkami w sosie maślano-winnym), tutaj w wersji czarnej, jak powiedział syn - 10/10. Mimo pomidorków i rukoli (dziecko nie przepada). Ja jadłam sandacza w sosie grzybowym, i powiem tak - bez sosu byłby jeszcze lepszy :))))))) (ale ja ubóstwiam ryby i generalnie nie potrzebuję do nich żadnych sosów). Niczego jednak ten sos nie zepsuł, był smaczny. Lemoniada, kawa - ok (nie jest to w Ustce, jeśli chodzi o kawę, rzecz absolutnie zwyczajna). Gdybyśmy trafili tam wcześniej, na pewno odwiedzilibyśmy Usticę ponownie, może nawet więcej niż raz.

Dziękujemy, msol221

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Całkiem niezła pizza, makarony i rewelacyjna zupa Tajska, fajny klimat w środku. Bardzo miła obsługa. Byliśmy kilak razy, za każdym razem było smacznie i miło. Polecam i dziękuję

Dziękujemy, Bog J
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, włoski klimat,pyszne jedzenie,duże porcje,polecam spróbować desery, wszystkie są baaaardzo dobre

Dziękujemy, truskaweczkaua
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Lokal nieduży, ale przytulny. Dostępne są stoliki na zewnątrz w małym ogródku od strony promenady. Restauracja czysta, połączenie stylu nowoczesnego, eleganckiego z odrobiną klasyki. Bardzo ciekawy "obraz" wyryty na głównej ścianie.

Duży plus za dostępne 2-3 dania wegańskie, w tym pizza i makaron.
Menu skłania się w kierunku włoskim: zupy kremy, dania główne, makarony oraz pizze i desery.
Nasza wegańska pizza zawierała bardzo dużo warzyw (zdjęcie), ciasto dobre, natomiast dodatki na pizzy niekoniecznie w mój gust, ale smaczna. Z pieca elektrycznego.
Makaron aioli bardzo dobry, doprawiony i przygotowany jak należy (zdjęcie).
Spory minus: oliwa do pizzy jest liczona jako sos, choć stoi na barku i jest ogólnie dostępna. Niby tylko 2zł, ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałam.

Ceny umiarkowane, koszt pizzy 20-30zł, to samo danie główne czy makaron.
Obsługa miła. Sprawnie przyjmują zamówienie, a czas oczekiwania wynosi około 15-20 minut, gdyż wszystkie dania są przygotowywane na świeżo.

Dziękujemy, LadyChashmish
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od wnętrza restauracji, gustownie urządzone z dbałością o najmniejszy szczegół, dużo pięknych przedmiotów, przytulnie i te koce na zimne wieczory:) Klimatyczna muzyka. Jedzenie pyszne, pięknie podane. Zdecydowanie polecam. Miła odmiana na mapie Ustki:)

Dziękujemy, 152kasiaa

Ustica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ustica? Podziel się wrażeniami!