Zrecenzowano: 11 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Rejs to świetnie zlokalizowany hotel w Ustce. Bardzo blisko do portu i plaży, w samym centrum miasta. Wygodne i czyste pokoje zasługują na uznanie.
Kilka miejsc postojowych, bezpłatnych znajduje się przed wejściem głównym.
Hotel serwuje przepyszne śniadania z możliwością wyboru ciepłych dań z kuchni. Wszystko to plus absolutnie mistrzowskie nastawienie całej obsługi na potrzeby klienta czyni to miejsce wyjątkowym.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, bluebird4007
Zrecenzowano: 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce, śniadania przepyszne, obsługa miła, pokoje przyjemne. Nie wiem jak strefa spa, więc nie ocenie. Lokalizacja wspaniała! Chętnie wrócę. Cena również w miarę przystępna. Jedyny malutki minut to że łazienka była z przesuwnymi drzwiami.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 96asiap
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły i przyjazny personel, a to za sprawą troskliwego i dbającego o gości właściciela, obecnego duchem i ciałem od rana do nocy. Wygodne, czyste pokoje. Położenie hotelu bardzo korzystne, wszędzie blisko.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Grażyna A
Zrecenzowano: 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych hoteli jaki odwiedziłem służbowo w Polsce a będzie już lat 20!
Cisza spokój a jestem tu w szczycie wakacyjnego sezonu.
Fantastyczna atmosfera która tworzy ekipa tego miejsca.
Piękny wystrój cudowna architektura.
Pokoje duże i wygodne.
Materace w łóżkach idealne. Mój kręgosłup nareszcie odpoczął .
Łazienka duża czysta nie zniszczona i ładna.
Nareszcie ciśnienie pod prysznicem takie jak lubię. Dwa rodzaje wyboru natrysku.
Balkon !
I ten spokój i cisza
Polecam
Tomek

Termin pobytu: lipiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tomaszb249
Zrecenzowano: 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bywam w hotelu Rejs od niemal dwudziestu lat i jest to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Pokoje bardzo wygodne, czyste i podobnie jak cały hotel, urządzone z wielkim smakiem. Przemiły właściciel i bardzo profesjonalna obsługa. Bufet śniadaniowy składa się z najwyższej jakości produktów. Doskonałe wędliny, ciasta własnego wypieku, na życzenie jajka po benedyktyńsku (doskonałe!), omlet, czy jajecznica z dodatkami. Jeżeli chodzi o restaurację hotelową "7-niebo", to nigdy nie trafiłam na danie, które nie trzymałoby najwyższego poziomu. Przy okazji aktualnego pobytu zamówilismy między innymi mule i muszę przyznać, że były to jedne z najlepszych, jakie do tej pory jadłam. Polecam ten hotel z przekonaniem, że nikt spełni wymagania każdego klienta.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Zofia222