Zrecenzowano: 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce, śniadania przepyszne, obsługa miła, pokoje przyjemne. Nie wiem jak strefa spa, więc nie ocenie. Lokalizacja wspaniała! Chętnie wrócę. Cena również w miarę przystępna. Jedyny malutki minut to że łazienka była z przesuwnymi drzwiami.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 96asiap
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły i przyjazny personel, a to za sprawą troskliwego i dbającego o gości właściciela, obecnego duchem i ciałem od rana do nocy. Wygodne, czyste pokoje. Położenie hotelu bardzo korzystne, wszędzie blisko.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Grażyna A
Zrecenzowano: 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych hoteli jaki odwiedziłem służbowo w Polsce a będzie już lat 20!
Cisza spokój a jestem tu w szczycie wakacyjnego sezonu.
Fantastyczna atmosfera która tworzy ekipa tego miejsca.
Piękny wystrój cudowna architektura.
Pokoje duże i wygodne.
Materace w łóżkach idealne. Mój kręgosłup nareszcie odpoczął .
Łazienka duża czysta nie zniszczona i ładna.
Nareszcie ciśnienie pod prysznicem takie jak lubię. Dwa rodzaje wyboru natrysku.
Balkon !
I ten spokój i cisza
Polecam
Tomek

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tomaszb249
Zrecenzowano: 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bywam w hotelu Rejs od niemal dwudziestu lat i jest to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Pokoje bardzo wygodne, czyste i podobnie jak cały hotel, urządzone z wielkim smakiem. Przemiły właściciel i bardzo profesjonalna obsługa. Bufet śniadaniowy składa się z najwyższej jakości produktów. Doskonałe wędliny, ciasta własnego wypieku, na życzenie jajka po benedyktyńsku (doskonałe!), omlet, czy jajecznica z dodatkami. Jeżeli chodzi o restaurację hotelową "7-niebo", to nigdy nie trafiłam na danie, które nie trzymałoby najwyższego poziomu. Przy okazji aktualnego pobytu zamówilismy między innymi mule i muszę przyznać, że były to jedne z najlepszych, jakie do tej pory jadłam. Polecam ten hotel z przekonaniem, że nikt spełni wymagania każdego klienta.

Dziękujemy, Zofia222
Zrecenzowano: 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Rating 4* nieco przeszacowany. Ładna restauracja i dobre śniadania, choć wybór w ramach bufetu nie powala. W pokoju na przywitanie owoce... szkoda, ze nie pierwszej świeżości. Sprężyny w materacu gniotą w żebra. Hotel na weekend - tak, na tygodniowy pobyt - raczej nie.

Dziękujemy, ARRRK77