Zrecenzowano: 5 września 2019

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego hotelu, fantastyczna lokalizacja przy promenadzie, kameralnie, spokojnie,czyściutko, nowocześnie, wyśmienite jedzenie w formie bufetu szwedzkiego na bieżąco uzupełniane, urozmaicone, każdy znajdzie tu coś dla siebie, przesympatyczna obsługa, pogodna, służąca pomocą,malutki minus za brak klimatyzacji w pokojach ale jest i to w planach w każdym razie całokształt rekompensuje jej brak :) z pełną odpowiedzialnością polecam!!! My na pewno będziemy tam jeszcze gościć nie raz:)
Magda

Dziękujemy, magcen26
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Bardzo miło wypoczywa się w tym hotelu. Wszyscy uśmiechnięci i pogodni. Mini spa super zorganizowane. Masz tylko dla siebie codziennie przez 45 min. Po przejazdzkach rowerowych wskazany właśnie taki wypoczynek. Niewielki minusik to brak lodówki w pokoju. Poza tym rewelacja i przepyszne bardzo urozmaicone posilki. Warto tam być.

Dziękujemy, in166
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

To był nasz drugi pobyt w tym hotelu i ponownie bardzo udany. Ogromną zaletą jest bliskość morza, zaledwie 2 minuty od hotelu. Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane, personel niezwykle sympatyczny i pomocny. Plusem jest również mini spa na miejscu, a dla pragnących więcej możliwość skorzystania z basenu i siłowni w Grand Lubicz. Jedzenie zdrowe, świeże i przepyszne, duży wybór zarówno na śniadanie, jak i obiadokolację. Wszystko nam się podobało, wiec na pewno wrócimy po raz kolejny.

Dziękujemy, Joanna H
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

No coz , Pokoj byl od strony muru. Porazka. Rano dostawy , straszny halas, glosne rozmowy . brak klimatyzacji wiec okno musi byc otwarte. Tam tez parking dla motocykli, i aut pracownikow.Wszystko to bardzo wczesnie rano. Pobyt rozpoczal sie w niedziele, nikt nie zostal przyjety dopiero o 15tej bylo wielu gosci zrobil sie ogromny poslizg przy zameldowaniu. Brak inf ze strony recepcjonistow o dodatkowych ofertach tzn. masaz , sauna itp. Ja praktycznie dowiedzialam sie z. wpisow gosci ze cos takiego jest. .Stolowka malenka i najczesciej " prosze wrocic -zadzwonimy". Brak w pokoju bodaj malutkiej lodowki , czy ew. drugiego krzesla aby wieczorem wypic kawe czy drinka. Hotel " broni sie " lokalizacja , tak do plazy extra blisko. " Opieki "ze strony pracownikow hotelu BRAK Nie pisalabym tego gdyby nie ten list od Panstwa, bo te uwagi i niestety wiele innych moglam powiedziec w recepcji. Hotel nowy moze jeszcze cos sie zmieni. Ceny raczej wysokie i miedzy innymi dlatego mam te uwagi .Pozdrawiam.

Dziękujemy, basiajelinska
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel położony bardzo blisko plaży i głównej promenady. Czysto i schludnie. Pokoje z balkonem, niestety bez klimatyzacji, a przy otwartym oknie trzeba liczyć się z krzykiem mew, rybitw etc ;) Ma to swoje wady jak i urok osobliwy pobytu nad samym morzem ;), bardzo miła i uczynna obsługa. Gościom podróżującym autem polecam rezerwację parkingu. Bardzo ciężko znaleźć miejsce parkingowe w Ustce. My już nie mieliśmy miejsca przy hotelu, mimo rezerwacji, zgodziliśmy się na drugi parking hotelowy, ale jest to szumna nazwa na to miejsce postojowe ;) Mimo wszystko polecam! Śniadanie bardzo urozmaicone, jedynie przy dużym obłożeniu gości- mało kameralnie w restauracji, stoliki bardzo blisko siebie, to jedyny minusik.

Dziękujemy, Katarzyna M