Ustka
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

No coz , Pokoj byl od strony muru. Porazka. Rano dostawy , straszny halas, glosne rozmowy . brak klimatyzacji wiec okno musi byc otwarte. Tam tez parking dla motocykli, i aut pracownikow.Wszystko to bardzo wczesnie rano. Pobyt rozpoczal sie w niedziele, nikt nie zostal przyjety dopiero o 15tej bylo wielu gosci zrobil sie ogromny poslizg przy zameldowaniu. Brak inf ze strony recepcjonistow o dodatkowych ofertach tzn. masaz , sauna itp. Ja praktycznie dowiedzialam sie z. wpisow gosci ze cos takiego jest. .Stolowka malenka i najczesciej " prosze wrocic -zadzwonimy". Brak w pokoju bodaj malutkiej lodowki , czy ew. drugiego krzesla aby wieczorem wypic kawe czy drinka. Hotel " broni sie " lokalizacja , tak do plazy extra blisko. " Opieki "ze strony pracownikow hotelu BRAK Nie pisalabym tego gdyby nie ten list od Panstwa, bo te uwagi i niestety wiele innych moglam powiedziec w recepcji. Hotel nowy moze jeszcze cos sie zmieni. Ceny raczej wysokie i miedzy innymi dlatego mam te uwagi .Pozdrawiam.

Dziękujemy, basiajelinska
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel położony bardzo blisko plaży i głównej promenady. Czysto i schludnie. Pokoje z balkonem, niestety bez klimatyzacji, a przy otwartym oknie trzeba liczyć się z krzykiem mew, rybitw etc ;) Ma to swoje wady jak i urok osobliwy pobytu nad samym morzem ;), bardzo miła i uczynna obsługa. Gościom podróżującym autem polecam rezerwację parkingu. Bardzo ciężko znaleźć miejsce parkingowe w Ustce. My już nie mieliśmy miejsca przy hotelu, mimo rezerwacji, zgodziliśmy się na drugi parking hotelowy, ale jest to szumna nazwa na to miejsce postojowe ;) Mimo wszystko polecam! Śniadanie bardzo urozmaicone, jedynie przy dużym obłożeniu gości- mało kameralnie w restauracji, stoliki bardzo blisko siebie, to jedyny minusik.

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialna lokalizacja, fantastyczne śniadanie i miła obsługa. Naprawdę hotel warty polecenia. Dla zmotoryzowanych jest dodatkowo płatny parking, który warto zarezerwować wcześniej. Pokoje od strony parkingu są cichsze i bardziej nasłonecznienie, pokoje od ulicy są głośniejesze i chłodniejsze. Dla tych, którzy cenią sobie spokój, odradzałabym pokoje zlokalizowane koło wind na pół piętrach, gdyż wszystkie odgłosy z korytarzu do nich dochodzą.

Z chęcią wrócę do tego hotelu.

Dziękujemy, olazrm
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Bardzo udany pobyt ,pokój czyściutki, spokój i pyszne śniadania.Blisko morza.Możliwość z korzystania z basenu w Grand Lubicz , dzieci mogą też korzystać z animacji i pokoju zabaw w Grand Lubicz.Dziękujemy za udany pobyt

Dziękujemy, BarbaraR3330
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Jedzienie pycha, obsługa rewelacyjna, bardzo czysto, jedyny mankament to mała jadalnia . Czasem trzeba chwile poczekać na wolny stolik. Ale warto poczekać bo sniadania i obiadokolacje wyśmienite.
Natomiast reszta bez zarzutów.

Dziękujemy, allmarzena