Ustka

“Świeżo, smacznie, zdrowo, czysto i miło 😊”
Restauracja Familia — recenzja

Restauracja Familia
Nr 13 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Opis: restauracja familia serwujemy śniadania z obsługą kelnerską śniadanie polskie,grackie,angielskie dodatkowo kawa na dolewkę w cenie 18,99 po śniadaniach zamieniamy się w restaurację z jedzeniem na wagę 3,49 za 100 gram
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bar samoobsługowy oferujący bardzo smaczne jedzenie bez sztucznych dodatków. Duży wybór, codziennie coś nowego. Jedliśmy często obiadokolacje. Dostępne są też śniadania, na których byliśmy kilka razy : polskie, angielskie i greckie oraz dla maluchów.
Do tego kawa/ herbata .
Kącik zabaw dla dzieci(u nas must have!), czysta łazienka z przewijakiem, nieduży ogródek. Przyjemny wystrój wnętrza.
I Przede wszystkim przemiła obsługa !
Właściciele sami tam jadają, co świadczy o tym, ze jedzenie jest naprawdę dobre i zdrowe.
Pozdrawiamy serdecznie, na pewno kiedyś wrócimy .

2  Dziękujemy, mazupa

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cena adekwatna do jakości, za obiad dla czteroosobowej rodziny z napojami zapłaciliśmy niecałe 80 PLN - to tylko odrobinę więcej niż połowa rachunku w jednej z włoskich restauracji przy Marynarki Polskiej.
Dobre żeberka, frytki, warzywa (cukinia i pieczarki). Niezłe mięsa - kurczak ze szpinakiem i fetą, kurczak z pieczarkami. Taki sobie kotlet mielony w boczku, nugetsy raczej z mielonki.
Temperatura dań letnia, ale przy 30 stopniach na zewnątrz to nie jest wada, pewnie gorzej by było przy 17.
Lokal czysty, bez nieprzyjemnych zapachów.

Dziękujemy, anabelleden
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

4,99zł za 100g w sierpniu, 8zł za zupę. Jeżeli ktoś mało je lub jest z dzieckiem to dobry deal. Sport wybór, natomiast jedzenie nie jest wybitne, a cena za pełny posiłek dla 2 osób jest sumarycznie dosyć wysoka zwłaszcza dla ludzi, którzy lubią zjeść.

1  Dziękujemy, kubson123
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Smacznie, nawet bardzo, niedrogo, miły pan wyjaśniał chętnie z czego są zrobione dania. Mało miejsca, trochę ciasno w godzinach większego ruchu.

Dziękujemy, iza_o_la
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo duży wybór. Dzięki długiej kolejce był czas, aby podjąć decyzje, co zjeść Każdy z nas był zadowolony ze swojego dania. Zupa gulaszowa palce lizać Pyszne warzywa gotowane i różne surówki. Ryba w panierce, ku mojemu zaskoczeniu, zawierała całkiem pokaźną porcję ryby
Kolejka idzie sprawnie i tak samo ze zwalnianiem stolików.
Polecam❤️

Dziękujemy, iza p

Restauracja Familia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Familia? Podziel się wrażeniami!