“Metamorfoza ?.”
Marrdo — recenzja

Marrdo
Nr 47 wśród 61 Restauracje (Ustka)
Opis: Restauracja położona 50 m od morza,przyciąga doskonałym klimatem i pysznym jedzeniem. Wszytskie nasze potrawy są przygotowywane od podstaw u nas w restauracji a doskonałym zakończeniem obiadu jest deser. Zadbaliśmy także o komfort rodzin z dziećmi, w restauracji znajduje się bawialnia, gdzie wasze pociechy mogą miło spędzić czas. A starszych zapraszamy do naszego ogródka piwnego. Zapraszamy
Zrecenzowano 30 lipca 2018

Wizyta 14.07.2018 r, 15:11. Schabowy z pieczarkami , ser, ziemniaki z wody. Danie z mikrofali, trzy temperatury na talerzu, kotlet twardy jak podeszew. Ziemniaki nie przygotowane na bieżąco, o dziwnym kolorze. Naleśniki z dżemem, szału nie ma ale za to dużo taniego dżemu.
W zeszłym roku lokal ten był moją bazą żywieniową. Rano śniadanie a po plaży pyszny obiad. Pytam się co się stało z tym lokalem, zmiana właściciela?.
Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, RymiQ
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Stosunek jakosci i smaku do ceny śniadań ok. Jednak obsługa, która 3 razy pytaco było zamawiane to słaby punkt. Czas oczekiwania na śniadanie dosc długi (nie zamawialiśmy rocket science) + brak parówek w porze śniadaniowej, Kant z ekspresu i serwetek na wszystkich stolikach ddecyduja o ocenie poor.

Dziękujemy, thomas020235
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, schludnie i przytulnie. W lokalu bawialnia dla dzieci. Jedzonko smaczne i przystępne cenowo.

Dziękujemy, Angelika C

Marrdo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustka, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Marrdo? Podziel się wrażeniami!