“Na gorąco”
Stara Pączkarnia — recenzja

Stara Pączkarnia
Nr 14 wśród 66 Restauracje (Ustka)
Zrecenzowano 9 września 2019

Pączki gorące z różnymi nadzieniami. Fantastyczne ciasto. Zawsze długa kolejka po te smakowite specjały.

Dziękujemy, Mariola S

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pączek dobry, kolejka ogromna, cena przystępna. Poprosiłem o pączka z nutellą, dostałem z jabłkiem, ale był dobry, to też nie było dramatu.

Dziękujemy, morohai
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne ciasto. Pyszne, świeże i rozpływa się w ustach. Warto popracować nad nadzieniem. Miejscami bez smaku, lekko sztuczne.

Dziękujemy, iwonak960
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejka bardzo długa, ale pączki bardzo smaczne. Bardzo duży wybór smaków, z pomarańczą, różą, nutellą, czekoladą, jagodami, bananami, owocami leśnymi, granatem i żurawiną, rafaello, jabłkiem w karmelu, solonym karmelem, itd. Nie wszystkie smaki są zawsze dostępne, a pod koniec dnia tylko kilka zostaje do wyboru. Pączki są duże i lekkie, 4-4,50 zł. Ciasto jest wyrabiane, nadziewane i smażone na oczach klienteli stojącej w kolejce. We wtorki pączkarnia otwarta od 14, ponoć w inne dni od 11, ale info nie jest sprawdzone. Jabłko z karmelem było wyśmienite i za to 5 gwiazdek, z kolei z pomarańczą był okay ale czuć było olej w smaku.

Dziękujemy, olazrm
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Wyśmienite pączki, najlepsze ciasto, jakie jadłam, pyszne nadzienia, których jest do wyboru do koloru. Super miejsce dla fanów smaków innych niż tradycyjna róża.
Jednak warto byc w paczkarni wcześnie, potem spada ilość smaków, dwa razy byłam koło 18 i zostały już tylko niedobitki. Kolejka zawsze duża, ale warto!

Dziękujemy, Paulina B

Stara Pączkarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stara Pączkarnia? Podziel się wrażeniami!